اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبرهای جدید اکسو ( آپ میشه )

خبری خوش...لوهان داره دوباره برمیگرده ولی بدون گــروهش

Luhan به فن هاش مژده انتشار مینی آلبوم جدیدش رو داد …

لو هان دیشب عکس های زیر رو منتشر کرد . عکس هایی از پشت صحنه فیلم برداری موزیک ویدیو Reloaded .

ما خیلی خوشحالیم که میتونیم دوباره صدای لوهانو بشنویم.

تائو هنوز با لوهان در ارتباطـه+اختلافش با اعضا و نامه اش به کریس

در 10 اگوست,تائو در مصاحبه ی اختصاصی با رسانه ی خارجی Sina سوئ تفاهمات در موردش رو توضیح داد و بخاطــــــر کار ها اشتباهی که انجام داده عذر خواهی کرد.

با توجه به پوشش رسانه های کــــــره ای از اون پرسیده شد:"تا حالا پشیمون شدی یا اینکه فکر کنی اشتباه کردی؟"اون جواب داد:"من بابت اتفاقی که بین من و کریس افتاد متاسفم." و به قضیه ی خودش و کریس زمانی که کریس از اکسو خارج شد و انتقادش اشاره کرد.

"اون زمان من احساساتی شده بودم و برای همین اونطــــــور با کریس صحبت کردم."اون ادامه داد"رابطــــــه ی من با کریس تو گــروه بهتر بود,و من واقعا نفهمیدم که چرا اون منو ترک کرد.من صبح از خواب بیدار شدم و با خبر شدم که کریس ما رو ترک کرده,بنا بر این من برای اون یه نامه بدون انگیزه ای فرستادم.اون واقعا یه هیونگ و دوست خوب بود,اما زمانی که رفت به من هیچی نگفت.و من خیلی چیزا براش نوشتم مثل زمانی که با هاش اشنا شدم و اموزش هامون و از زمانی که دیوت کردیم تا اون زمان."

اون همچنین درباره ی در تماس بودنش با لوهان گفت,و اینکه در تماسگرفتن با کریس احتیاطــــــ میکنه."من نمیدونم اون میتونه منو ببخشه یا نه."اون توضیح داد"من میترسم اون از چیزای که من در اون زمان نوشتم ناراحت باشه.اون فقطــــــ از روی احساساتم بود.من هنوزم کریسو پشتیبانی میکنم.من امیدوام که اون کارشو خوب انجام بده.من امیدوارم که اون به من فکر کنه."

اون همچنین در مورد شایعت اختلافش با اکسو زمانی که در چین بوده توضیح داد و بخصوص در مورد تنه زدن بکهیون,اون گفت:"اگه شما تمام ویدیو رو دیده باشید میفهمید که ما داشتیم بازی میکردیم.من عاشق تمام اعضای اکسوام.من نمیدونم چرا اونا ویدیو رو ادیت کردن و همچنین اپلود کردن.همه ی اعضا بازیگوشن."

همچنین اون در مورد اشک ریختنش و بحث اخیر در مورد رفتارش و دلایلش برای ترک SM صحبت کرد.

اینم اون مصاحبه = دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=240794

لوهان تحت حمایت یه آمریکایی !

ما میدونیم که لوهان چقدر تو چین معروفه اما با این میخوایم اثباتش کنیم !!
لوهان قراره در نسخه می توسطــــ Forbes China کاور بشه ؛ همونطــــور که تو عکس هم مشخصه اونا عکسشو با این عنوان در ویبو رسمی خودشون منتشر کردند.

تو این عکس اون هم بانمکه و هم شیک و رسمی , مگه نه ؟؟

حالا Forbes China گفته : در 5 ماه گذشته لوهان به عنوان یک نیروی سرحال و تازه نفس در کمپانی های چین ترقی کرد تا توجه کمپانی رو به خودش جلب کنه.اون تنها کسیکه متولد 1990 بوده و قراره تحت پوشش Forbes China قرار بگیره.

{ Forbes China یه خواننده آمریکایی و البته نویسنده آهنگ هم هست که به عنوان بهترین خواننده اصلی Pink Martini شناخته شده... میدونستین ؟؟ من چقد خوبم چقد اطــــلاعاتتونو بالا میرم...چقـــــــــــــــد !! }

تبریک میگم لوهان !
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Maryam... ، ELMIRA .H ، ✓SHINE AGAIN✓ ، dark heart ، nanali ، Apathetic ، exo/elena
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
خبرهای جدید اکسو ( آپ میشه ) - DAZZLING BOY - 14-08-2015، 9:56

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان