نظرسنجی: باور کردن گفته های علم بهتر است یا دین؟
علم
دین
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علم بهتر است یا دین؟

منم میتونم نظر بدم؟
من یک مسلمانم و چیزی ک دینم میگه رو قبول دارم چون از نظر علنی دین من تایید شدست ولی برای جوانان و ....امروز ک علم علم میکنن علم بهتره ک با علم براسون دین رو ثابت کنی مثلا ی امتحان میگن ک انسان از خاک ساخته نشده ؟؟همه ما میدونیم ک اگر بخوایم با یک گوشی لمسی کار کنیم باید با اثابت بدن ما بشه حرکت کرد مثلا بخوایم با گوشی لمسی بندیسیم باید ب انگشت ما بخوره حالا فکرش رو بکنید یک سیب زمینی بیارید ولی نمیشه با گوشی لمسی کار کرد حالا یک مهر بیارین و صفحه های گوشی رو تکون بدین میبینن ک این از خاکه و میتونه کار دست مارو نیز انجام بده یا از نظر علمی ثابت شده ک بچه باید با خاک بازی کنه مثلا خیلی از بچه های قدیمی ک تو کوچه ولو بودن بهتر از بچه های امروزی هستن ک بیشتر تو خونه های اپارتمانی بودن در مهد کودکهای خارجی یا حتی تو خونه های اروپایی ها یک حوض از خاک وجود داره ک از نظر علمی این خاک ک بچه تو دست میگیره میتونه بهش انرژی مثبت بده اینم ثابت میکنه ک انسان از خاکه ک ثابت شدن انسان از خاک است فقط در دین اسلام اومده و جیزهایی علمی زیادی هستن ک دارن اسلام رو ثابت میکنن

خوشحالم ک تو انحمن دوستانی مثل شماها هستن ک از دین عزیزم دفاع میکنن چند دقیقه پیش تو یکی از صفحه ها بودم ک داشتن خیلی از بچه ها بصورت کاملا غیر منطقی میگفتن ک از اولشم اومدن عربها ب ایران اشتباهه ک من خیلی ناراحت شدم دوست دارم ک همیشه ی همجین صفحه های تو انجمن باشه ک ازادی بیان داشته باشیم و ب بحث و گفتگو های دینی بپردازیم
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، آرشاااااااام

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: علم بهتر است یا دین؟ - ○°łåmýå°○ - 12-04-2016، 2:13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان