امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ

من miss a بدم نمیاد از جیا و سوزی خوشم میاد البته سوزی رو قدیما دوس داشتم و خیلی از اهنگاشو گوش میداد الان دیگه نه ..
+ به نظرم ریحانه جان اسم تاپیکتو بزار بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ تا مباحثی که بتونیم راجع بهش صحبت کنیم بیشتر شه !
در رابطه با گروه های دیگه ، گروه 2ne1 هم گروه خوبیه . Cl رو من خیلی دوس دارم اهنگش که با psy فیت داده فک کنم اسمش dady هست هم خیلی قشنگه !
گروه های پسرونه اول اکسو خوبه . من اکثر mv و کنسرتاشونو دیدم عالین . به علاوه کاراکتر اعضا خیلی خوبه !
بعد از اکسو Super junior و Got7 و Cnblue و Shinee خیلی خوبن برای گروه های پسرونه ! سوپر جونیور خیلی شبیه اکسوئه به نظره من . اهنگای Sorry Sorry , Mr. Simple و Spy شون فوق العاده ست !!
از Got7 اهنگ جدیدشون Home run قشنگه .. Girls Girls Girls هم من دوست داشتم .
از شاینی و سی ان بلو هر کدوم یه اهنگ فقط گوش دادم که به نظرم خیلی خوب بودن جفتشون .
از اهنگای اکسو Mama , Wolf و Heart attack رو از بقیه بیشتر دوست دارم ولی اهنگایی مثل What is love , Call me Baby , Beautifull و Sing for you هم خیلی قشنگن .
از گروه های دخترونه بیشتر Snsd , T-ara و Kara گوش میدم .. از گرلز جنریشن ( snsd ) بیشتر خوشم میاد چون لولشون از اون دوتا بالا تره ! آهنگ Catch me if you can شون فوق العاده ست ♡ Party , Lione heart , Mr.taxi هم خوبن .
از تی آرا فقط اهنگ Cry Cry شون رو دوست دارم که به نظرم این اهنگ یکی از بهترین اهنگ هایی هست که توی کی پاپ وجود داره . ولی بقیه اهنگشونو زیاد دوست ندارم چون شبیهه همن و چیز جدیدی ندارن .
از گروه Kara هم از گو هارا خیلی خوشم میاد . گو هارا همون دختر رییس جمهور توی شکارچی شهره ! :V
از اهنگای این گروه خوشم میاد چون خیلی ناز هستن . صداشون و خوندنشون خیلی بامزه ست . آهنگ Aha شونو بیشتر از بقیه دوست دارم .
به علاوه جدا از گروه های کی پاپ از تک خوان ها مثل IU هم خوشم میاد خیلی عروسکی میخونه ^^ اهنگه 나란나 ش خیلی محشررره ♡♡
در کل kpop خیلی خوبه ! ^^

دو تا غلط تایپیمو تصحیح کنم :
اهنگی که از IU گفتم اینه : 나랑나
و منظورم از psy که یکی از اهنگای قشنگه سوپرجونیور هست ، spy بود .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Dead Silence ، sober ، Aesthetic

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: معرفیو بررسی MV های کره ای - Apathetic - 29-04-2016، 17:10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان