امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سریالی به تهیه کنندگی سلنا - Thirteen Reasons Why

همان‌طور پیشتر گفتیم قرار است فصل دوم مینی سریال «سیزده دلیل که چرا» نیز ساخته بشود و الان هم که دارم این متن را می‌نویسم احتمالا در حال تولید است. پیش از آنکه فصل اول این سریال در آوریل امسال رونمایی بشود، وقتی با بازیگران آن صحبت می‌شد از حضور سلنا در پشت صحنه آن حرف می‌زدند .دیلان مینت که یکی از دو نقش اصلی این سریال را ایفا کرد در مصاحبه‌ای گفت که: «سلنا یک روز تمام را سر صحنه با ما گذراند و با همه هم‌کلام شد. او ما را بیرون به شام دعوت کرد و با هم به تماشای فیلم هم رفتیم و مدتی را با یکدیگر وقت‌گذرانی کردیم. فکر نمی‌کنم قادر باشم بیان بکنم که او تا چه حد بخشنده است و توجه کردن‌هایش خالصانه و بی‌ریا است.»

وقتی صحبت از این سریال شد، خیلی از طرفداران سلنا انتظار داشتند که او هم در سریال حضور داشته باشد. وقتی هالیوود ریپورتر از سلنا دلیل عدم حضورش را جویا شد سلنا گفت که: «این اثر کتاب ترسناکی است برای من، چون خوب به هواداران پرشوری که دارد واقف هستم؛ به همین خاطر بود که نمی‌خواستم در حضورداشته باشم.» هر چند سلنا در این سریال حضور نداشت، اما به عنوان تهیه‌کننده اجرایی امکانات و شرایط لازم برای تولید این پروژه را فراهم کرد. او همچنین دو ترانه هم برای موسیقی متن آن  آماده کرد: اولی کاور یکی از ترانه‌های گروه یازو در سال 1982 به نام Only You و دیگری نسخه آکوستیک ترانه kill Em With Kindness. 

سریالی به تهیه کنندگی سلنا - Thirteen Reasons Why
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سریالی به تهیه کنندگی سلنا - Thirteen Reasons Why - Actinium - 20-10-2017، 22:06

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کارگردان آکوامن تهیه‌کنندگی فیلم جدید Van Helsing را بر عهده گرفت
  دیوید لینچ احتمالا سریالی جدید برای نتفلیکس خواهد ساخت
  مایکل بی. جردن تهیه‌کننده فیلم Static Shock خواهد بود
  نتفلیکس فیلم اکشن Mosul به تهیه‌کنندگی برادران روسو را خریداری کرد
  آمازون سریالی بر اساس زندگی جو اگزوتیک با بازی نیکلاس کیج می‌سازد
  ساخت قسمت پیش درآمد و یک انیمه سریالی براساس فیلم Army of the Dead تایید شد
  فیلم Firewatch تهیه‌کننده جدیدی پیدا کرد
  دستور رئیس صداوسیما برای ساخت سریالی برای کرونا
  یادداشت تند تهیه کننده « مهمانخانه ماه نو » علیه مهناز افشار!
  معرفی سریال REASONS WHY 13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان