امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر حجاب اجباری کنند چه میکنید؟

(22-09-2017، 11:39)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2017، 10:55)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب چیزیه که از قلب آدم برمیاد نه اینکه بازور یا حتی با آفرین گفتن کسی رو محجبه کنیم 
اگه این حجابی سختگیرانه ای که شما میگی اجباری بشه درسته که شاید و فقط شاید موقعی که توی خیابون راه میری یکم قیافه ها معقول تر شده باشه ولی معلوم نیس زیر اون حجاب چه چیزی پنهان شده
من حرفم اینه الان لااقل کسانی که بد حجاب اند(نه بی حجاب)یک رو هستن و ذاتشون رو زیر یک پوشش مورد پسند جامعه پنهان نکردن این به نظر من بهتره تا اینکه همه با حجاب بشن و به کار های درست و غلطشون ادامه بدن
حجاب میگیریم تا جنس مخالف رو به گناه نندازیم ..!
حالا برای ما مهم نیست طرف زیر چادر چجوریه .. ما از دلاشون خبر نداریم! ما صحبت از حجاب و محجبه میکنیم نه از زن فاحشه ک زیر چادر مخفیه ..!  و اتفاقا اگرم فاحشه هستن در پنهانی فاحشه هستن و باعث گناه دسته جمعی نمیشه!

+کسایی که میگن دل آدم مهمه و... :

باید بگم که اگه کسی دلش پاک باشه،اگه کسی دلش صاف و ساده باشه .. این پاکی و صاف و ساده ای بر میگیره به ظاهر طرف ..! و این ظاهر هم میشه حجاب .. چرا میشه حجاب؟ چون قلب انسان خدا دوسته و با یاد خدا آرام میگیره برای همون ..
ما هیچ کسو نداریم ظاهر بد باشه دلش صاف .. کسی که دلش صاف و پاک و... ۱۰۰% ظاهرش هم خدا پسندانه میشه!

الا ی سریا جمع شدن عیش و نوش میکنن بعد میگن مهم دل آدمه که این کاملا اشتباست ‌.!

اتفاقا کسی که به زور چادر سرش کرده باشه و وقتی هم از شما بپرسه که برای چی داری سرمن حجاب میکنی و شما هم بهش جواب بدی چون جنس مخالفت به گناه نیفته اون قانع نشده از حرف تو حتی خود تو هم از ته قلبت قانع نمیشی
بنابراین این فردی که به زور چادر سرش شده سعی می کنه با همون چادر خودنمایی بکنه به صورتی که چهرشو با یک آرایش غلیظ به نمایش میذاره و این فقط و فقط به ارزش چادر لطمه میزنه مردم میگن وای بر این که چادریه چادر رو می برن زیر سوال
مردی که بخواد با یک پوشش معقول از زنان به گناه بیفته با یک چادری هم به گناه میفته
منظورم از پوشش معقول حتما چادر نیس مانتو و شلوار هم پوشش معقوله ولی مانتویی که تنگ نباشه و کوتاه نباشه و شلواری که کوتاه نباشه و چسب نباشه

(22-09-2017، 11:31)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2017، 10:55)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجاب چیزیه که از قلب آدم برمیاد نه اینکه بازور یا حتی با آفرین گفتن کسی رو محجبه کنیم 
اگه این حجابی سختگیرانه ای که شما میگی اجباری بشه درسته که شاید و فقط شاید موقعی که توی خیابون راه میری یکم قیافه ها معقول تر شده باشه ولی معلوم نیس زیر اون حجاب چه چیزی پنهان شده
من حرفم اینه الان لااقل کسانی که بد حجاب اند(نه بی حجاب)یک رو هستن و ذاتشون رو زیر یک پوشش مورد پسند جامعه پنهان نکردن این به نظر من بهتره تا اینکه همه با حجاب بشن و به کار های درست و غلطشون ادامه بدن

دقیقا مهم دل آدمه حالا چه با حجاب چه لخت باشه ..والا

دوست عزیز من منظورم حرف شما نبود از کوزه همان برون تراود که در اوست 
من یگم به جای اینکه به زور چادر سر خانوما بکنیم بیایم بهشون بگیم با پوشیدن چادر چه چیز هایی به دست میارید 
ارزش چادر برای چیه و چرا های مردم رو در خصوص چادر جواب بدیم
تا مردم از ته قلبشون به چادر عشق بورزن 
حجاب اجباری اونم از نوع سخت گیرانه که از عمق ادم ها پایه ریزی نشده چیز درست و معقولی نیست
ما نمیخوایم فقط یک سری انسان با قیافه معقول وارد جامعه بشن و هر کاری دلشون خواس بکنن با یک تیپ ظاهری درست 
عظمت و بزرگی چادر با این کار زیر سوال میره
ارزش های چادر کم میشه
اگر حجاب اجباری کنند چه میکنید؟
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Faust
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اگر حجاب اجباری کنند چه میکنید؟ - sandi - 24-09-2017، 20:10

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انتخاب اجباری!انتخاب کن!!!!!!!!!!!
  بدو بد. بیا!!!!!!!!!!دخی ها و پسی ها (پسرا) وارد شن!!جمع مختلط حجاب رعایت شود...
  تصور کنید گروه تروریستی داعش حمله کرده شما چی کار میکنید؟
  اگه همه بمیرن شما ها زنده ای. چه کار میکنید؟
  کدوم حجاب رو بیشتر می پسندین؟؟( شایسته تر است)
  آیا عشقتونو با یک میلیارد دلار عوض میکنید!!!
  چقدر عمر میکنید؟(تست آنلاین)
  شما چطور گریه میکنید؟
  حجاب یادگارحضرت زهرا(س)
  تا آخرش بخون.چه مذهبی هستی چه نیستی(درمورد حجاب)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان