اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error
 


امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتشار دو کتاب روانشناسی و یک کتاب تاریخی

#1
Smile 
انتشار دو کتاب روانشناسی و یک کتاب تاریخی

ترجمه کتاب‌های «نیای غرب»، «چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟» و «راز و رمز استدلال و مجاب کردن دیگران» منتشر شد.
به گزارش ایسنا، کتاب «نیای غرب» درباره نوشتار، عقلانیت و دین در ایران، یونان و بین‌النهرین نوشته ژان بوترو، کلاریس هرنشمیت و ژان پی‌یر ورنان با ترجمه بهمن رستاخیز، رضا دهقان و بهزاد حسین‌زاده در ۲۵۵ صفحه، با شمارگان ۷۷۰ نسخه و قیمت ۲۵ هزار تومان توسط انتشارات ققنوس منتشر شده است. 
نوشته پشت‌ جلد کتاب: در سال‌های اخیر نتیجه ناخواسته کاوش‌هاش باستان‌شناختی فروریختن اسطوره‌ای بوده که سرچشمه تمدنی غرب را یونان و کتاب مقدس می‌دانسته است. یافته‌های جدید نشان می‌دهد که استدلال‌ورزی عقلانی یونانیان نه از هیچ که از دل اسطوره‌های آفرینش وام گرفته‌شده از بین‌النهرین پدید آمده‌اند. ایده‌های بین‌النهرینی به همراه کالاهای مادی و فناوری‌اش به شرق، به سرزمین ایران، و غرب، به سوریه و دورتر از آن یعنی یونان، سرازیر شدند. این ایده‌ها در تمدن هخامنشی، آرامی، عبرانی و یونانی، گاه با تغییراتی کم‌وبیش بنیادی و گاه با کمترین تغییر، دوباره به شکل افکار، اساطیر، و باورها سر برآوردند. کتاب حاضر به بررسی سه نوآوری مهمی می‌پردازد که در هزاره چهارم قبل از میلاد در بین‌النهرین پدید آمد: نوشتار، عقلانیت و دین. مولفان در پی بررسی اشکال تاریخی خاصی از این سه پدیده در میان برخی از اقوام هستند که آن‌ها را برگرفتند و متحول ساختند. انتشار دو کتاب روانشناسی و یک کتاب تاریخی

کتاب «چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟» نوشته رابرت آی.ساتن و یاسر پوراسماعیل در ۲۴۷ صفحه، با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۲۵ هزار تومان توسط نشر یادشده منتشر شده است. 
نوشته پشت‌ جلد کتاب: سرکردن با آدم‌های عوضی، چه در محل کار و چه در جاهای دیگر، ممکن است عملکرد شما را ضعیف کند و آسایش‌تان را به هم بزند. ثابت شده است که وجود یک آدم عوضی در یک تیم باعث می‌شود که عملکرد آن تیم ۳۰ تا ۴۰ درصد افت کند. پژوهش‌ها نشان می‌دهند که بی‌ادبی، مثل بیماری واگیردار، همه جا پخش می‌شود. رابرت ساتن در کتاب‌ «چگونه از دست آدم‌های عوضی خلاص شویم؟» توصیه‌هایی عملی برای شناسایی انواع آدم‌های عوضی و دست پنجه نرم کردن با آن‌ها ارائه می‌دهد. این توصیه‌ها بر پژوهش درباره گروه‌های مختلف مبتنی‌اند: از نیروهای بی‌ادب خدمات دولتی تا راننده‌های اتوبوس و نیز ۸۰۰۰ ایمیل درباره رفتارهای عوضی‌مابانه که رابرت ساتن دریافت کرده است. 
او با تخصص و بذله‌گویی، نقشه‌ای مستحکم و روش‌مند برای نبرد با آدم‌های عوضی مورد نظر به دست می‌دهد: ببینیم که با چه نوعی از آدم‌ عوضی سروکار داریم و چه راهبردهایی برای تشخیص آدم‌های عوضی وجود دارد. سپس، شیوه‌ها و فنونی برای برخورد با آدم‌های عوضی مطرح می‌کند، فنونی برای برخورد با آدم‌های عوضی و سپردن کارها به آن‌ها تا ترفندهای ذهنی و هنر محبت‌باران کردن. دست آخر، او خطرات نادیده گرفتن عوضی‌ها را توضیح می‌دهد. 

انتشار دو کتاب روانشناسی و یک کتاب تاریخی

دیگر کتاب منتشرشده در انتشارت ققنوس، «راز و رمز استدلال و مجاب کردن دیگران» نوشته اریک-ژُر با ترجمه پیمان حسینی است که در ۱۹۱ صفحه، با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۱۸ هزار تومان منتشر شده است. 
نوشته پشت‌ جلد کتاب: استدلال شما بی‌نظیر است با این حال همسرتان مجاب نمی‌شود. مدیر شما به نظرات شما گوش می‌دهد اما به آن‌ها عمل نمی‌کند. وقتی با فرزند نوجوانتان صحبت می‌کنید شانه‌هایش را بی‌اعتنا بالا می‌اندازد... پس این کتاب برای شماست. 
در این کتاب، انبوهی از ابزارهای موثر و قطعی برای اثبات نظرتان، رد استدلال دیگران و دوباره سرپاشدن در برابر کلیه مخاطبانتان خواهید یافت. به کمک تکنیک‌ها و مثال‌های عینی و ملموس، در تشخیص انگیزه‌های پنهانی هر شخص مهارت می‌یابید و بدین ترتیب استدلال‌هایتان را با هر یک از آن‌ها تطبیق می‌دهید. 
همچنین در این کتاب فهرستی از انواع مخالفت‌ها و موانعی که با یا بدون حسن نیت، در تقابل با شما هستند و دفاع و حاضرجوابی برای خنثی کردن آن‌ها را می‌یابید: از زاویه حمله و جملات تاثیرگذار، تا ابزارهای مهیب ضدکنترل شدن. اریک فُر_ژُر متخصص بهینه‌سازی روابط با مشتری است: او تدابیر مربوط به استدلال و گفت‌وگوی شرکت‌ها با مشتریان‌شان، از طریق رسانه نوشتاری، دیجیتال و تلفن را بهبود می‌بخشد. او متخصص مدل‌سازی رفتاری است و برنامه «به من، از من بگویید» را برای شبکه فرانس اینتر ساخته است. او در تالیف کتاب‌های نیمرخ روانشناختی ارتباطی شما در انتشارات ایرول و رساله نهایی ابتذال در انتشارات مارابو و همچنین در پرسشنامه‌های رایانه‌ای تله تست و پردم که رفتارهای حرفه‌ای را در شرایط بررسی می‌کنند، نویسنده همکار بوده است. 

انتشار دو کتاب روانشناسی و یک کتاب تاریخی
پاسخ
آگهی


[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
انتشار دو کتاب روانشناسی و یک کتاب تاریخی - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 13-03-2019، 14:52

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Book کتاب هنر رندانه به ... گرفتن
Eye-blink کتاب زبان بدن (چگونه افکار دیگران را بخوانیم)
  کتاب باشگاه پنج صبحی ها
Book کتاب رستاخیز مردگان
  کتاب ۴۸ قانون قدرت
  کتاب ۳۳ استراتژی جنگ
  کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم
  کتاب هرگز سازش نکنید
Smile • روانشناسی تاریک (• اثر مایکل پیس)
  کتاب نبرد من

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان