امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]

زنگ تفریح (نویسنده فراموشکار)

دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]

من یک نویسنده ام و حدود دو هفته هست ک از شهر و شلوغی اش ب خونه ای در نزدیکی جنگل و
دور از شهر پناه بردم چون کهولت سن و آلزایمرم باعث شده در شهر نتونم ب کارم ادامه بدم. این خانه دو
طبقه هست و من در طبقه پایین و زوج جوانی در طبقه بالا زندگی میکنیم. یه شب مث همه شبا به
کارم مشغول بودم و مینوشتم تا اینکه از طبقه بالا صدای کشیده شدن وسایل اومد.گفتم حتما دارن
اسبابشونو میچینن و توجهی نکردم. اما صدا ادامه پیدا کرد و شدیدتر شد.بلند شدم و عصامو به
سقف کوبیدم. صداها قطع شد. ب میزم برگشتم اما دو دقیقه نشد ک صدای دیگه ای اومد. صدای
دست!آره انگار چند نفر داشتن دست میزدن! چند ثانیه بعد صدای پایکوبی و قهقهه وحشیانه ای
اومد. نتونستم تحمل کنمو ب طبقه بالا راه افتادم تا بهشون بگم چه وقته مهمونی گرفتنه؟!ب طبقه بالا
رسیدم و در زدم ...یهو تموم صداها فروکش کردن ... اما متوجه شدم ک دو روز پیش زوج جوان ک بدون
هیچ دلیلی از اینجا اسباب کشی کردن رو توی فرودگاه دیدم!پس . .. یعنی .. . ب جلوی در نگاه کردم ... هیچ
کفشی نبود! کمی عقب عقب رفتم ... دیگه دیر شده بود ... دستگیره در ب آرومی چرخید!
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون.لپتاپ ، NAJY ، آرمان کريمي 88 ، mahkame ، Prometheus ، shahid
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ] - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 02-07-2019، 19:25

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفن ترین فیلم ترسناک هایی که دیدید و پیشنهاد میدید ؟؟؟؟؟
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
Book داستان ترسناک
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  ماجراهای ترسناک
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  یک واقعیت بسیار ترسناک!!!(همه بخونن)
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان