امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رمان طنز کی گفته من شیطونم؟

پارت۲(:

ساحا اخر سر من از داد زدنت تو کر میشه چته چرا هی جیغ میکشی - مامان بیا برو یه چیزی به این ارمان بگو دوساعته رفته تو حموم نمیاد عین دختر ها معلوم نیست داره چی کار میکنه - من برم بهش بگم بیاد بیرون خوبه زشته ........ - اه اه اه ...... رفتم تو اتاق لاکم رو اوردم زدم اقا بعد دو ساعت تشریف اوردن یه حوله ی لباسی تنش بود ولی حسابی به خودش رسیده بود صورتش رو کرده بود عین اینه ...... از دیدن من تعجب کرد - تو دوست داری پسرا ها از حموم در میان بشینی نگاشون کنی با تعجب نگاش کردم - اومدی نشستی رو به روی حموم من رو نگاه میکنی - برو بابا انگار ملکه ی الیزابته من بشینم نگاه کنم جون خودم که اصلا بهش نگاش نکردم رفتم تو حموم ... به به چه بوی خوبی می یومد ....... داشتم موهام رو میشستم که صدای در زدن اومد - بله ؟ - اون کرم من رو بده جا گذاشتم - به من چه اومدم بیرون بعد بردار - ساحل خانم کار دارم دیرم شده بده میخوام برم داشتم از حسودی می مردم یعنی با کی قرار داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - برو بابا من عمرا بدم - ساحل به فکر امتحان فردات هم باش ها اهان یادم نبود .....ولش کن به جهنم اخرش اینه که این ترم مشروط میشم دیگه ..... هر چی در زد جوابش رو ندادم ......
سریع اومدم بیرون ........ الانه که مهمون ها برسن من هنوز تو حموم ....
موهام رو سریع خشک کردم لباسم رو پوشیدم ... لباسم یه پیرهنه قرمز بود یه لباس دکلته ی خیلی خوشگل ...... جلوی اینه ایستادم موهام رو فر کردم بعدش رفتم سراغ ارایش کردن ....... داشتم ریمل میزدم که صدای در زدن اومد - اجازه هست خواهر کوچکه ؟ - وای دریا تویی بیا تو عزیزم اومد تو چه خوشگل کرده بغلش کردم دلم براش یه ذره شده بود - خوش گذشت ماه عسل ؟ - اره جات خالی خیلی خوب بود فقط طولانی شد - میگم ها فرزاد بهت ساخته ها هم خوشگل شدی هم توپول - اره دیگه همش هی به من میگه باید چاق بشی - دریا بیا من رو ارایش کن که حسابی دیر شده - باشه زود باش مهمون ها اومدن ها پس چی کار میکردی از صبح - این ارمان بیشعور رفته بود تو حموم در نمی یومد - اره دیدمش خیلی خوشگل شده بود کجا میرفت ؟ - چه میدونم بیا ارایش کن با دقت زیاد ارایشم کرد ... چون چشم ها رنگی بود دوست داشتم لنز مشکی بذارم این طوری حسابی قیافه ام تغیر میکنه کفش های پاشنه بلندم رو هم پام کردم رفتم با دریا پایین ..... همه ی دوست های دانشگاه اومده بودن خوبه ارمان رفت ها رفتم جلو با همه دست دادم چند تا از دوست های بابا هم بودن ..... پسر هاشون طوری به ادم نگاه میکردن که انگار ادم ........ دلم میخواست ارمان هم تو مهمونی باشه ولی انگار خودش دوست نداشت بمونه همه ی بچه ها فکر امتحان فردا بودن . - ساحل میگم کاش شماره ی استاد رو داشتیم بهش رشوه میدادیم که سوال ها رو بگه میخواستم بهش بگم شماره چیه بیا ببرمت تو اتاقش ... - اون به ما اجازه نمیده سر کلاس حرف بزنیم اون وقت تو میگی سوال های امتحانی رو بده - اره لامصب هم مغرور هم خوشگل خوش به حال زنش .... داشتم با هم حرف میزدیم که دریا دوباره همه رو کشوند وسط برای رقص همه ی مرد ها رفته بودن تو حیاط ...... دوباره شروع کردیم به رقصیدن تا 1 شب بعد از اون هم شام خوردیم همه برام کادو های خوبی اورده بودن هدیه ی مامان بابام یه سرویس طلای خیلی خوشگل بود.... دریا هم یه لب تاب مدل جدید خریده بود ....... یادم باشه اون لب تاب قدیمیه رو بدم به سبزی خانم ........ مهمون ها وقتی رفتند تازه یاد بدبختی هام افتادم امتحان فردا رو چی کار کنم ......
پاسخ
 سپاس شده توسط ناتاشا1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: رمان طنز کی گفته من شیطونم؟ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 06-08-2020، 14:34

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان