امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آقای هیچکس؛ «هر چی شما می‌خونی باعث تحریکه»

(14-07-2020، 13:20)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2020، 12:43)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه تهش اکثر مخاطبا (حالا یا بخاطر سن کمشون یا بخاطر بعضی فازهای غلط) نهایت چیزی که دوس دارن بشنون دیس و دیس بازی و تیکه انداختن.
حتی الان که ۳-۴ ماه از اومدن آلبوم گذشته نهایت چیزی که پیج های رپی بهش پرداختن تیکه هیچکس به یاس و حصین و زدبازی و بهرام و ‌‌... بوده.
اکثرا فقط دنبال حاشیه ن تا حرف اصلی.

شاید بخاطر همین موضوع که امثال بهرام و سورنا دیگه سمت این حاشیه بازیا نمیرن تا مخاطبشون یه ذره راجع به چیزی که میگن فکر کنه

به خاطر اقتضای سن و هیجاناتی ک این به اصطلاح شنونده های رپی دارن و به نظر شخصیم نداشتن یه درک و اگاهی که اونم دلیلش مطالعه کمه باعث علاقشون به بیف و بتل و دیس و این گونه قضایا توی رپ فارسی ما در این 20 سال شده که مخصوصا این چند سال اخیر که بچه ها حداقل از لحاظ سنی یکم بزرگ تر شدن وارد مرحله شنیدن رپ شدن
+
دیگ کسی قصد تفکر توی مفهوم موزیکو نداره و فقط وقت تلف میکنن واسه گوش هاشون
+
البته من خودم خیلی خوشم میاد گاهی از دیس و دیس بازی های به جا(چون صرفا دیس به این معنا نیست که تو از یه نفر متنفری نه اینطور نیست دیس فقط اینه که تو شاید حتی با یه اخلاق و یه رفتار دوست صمیمیت حال نکنی و در موزیک سبک گَنگ یا تِرپ بخوای یه تیکه ای بهش بندازی یا همون دیسش کنی )
+
و کلمات اتحاد و دیس شاید در معنی یه چیز جداگانه باشن ولی در راستای رپ فارسی ما همش یه معنی داره اونم پیشرفت
+
فقط بازم میگم اگه این به اصطلاح شنونده ها شعله زیر قابلمه رو بیشتر نکنن تا گاهی آرتیست های ما ک اونام بعضا از سواد کمی برخوردارن مثل فَناشون هیجانی نشن

خب قبول مخاطبا سنشون کم دنبال جنجالن . دیگه آرتیستا که داره ۴۰ سالشون میشه چرا انقدر حاشیه میسازن. ته کل کلشون هم این که تو به فلان جا وصلی ، تو از ملکه انگلیس پول میگیری ، تو بخاطر زلزله آهنگ میخونی بخاطر مردم نمیخونی و ...

جی جی چند سال پیش یه حرفی به پیشرو زد خیلی جالب بود : ( ۴۰ سالت شد دیگه میخوای دیس کنی کیو؟؟ ) و جالب که الان خود جی جی داره ۴۰ سالش میشه بعد ۱۰ سال گروهشون رو دوباره جمع کرده میاد یه دیس بچگانه میده !

حالا اگه نقد سازنده میکردن باز یچیزی ، مثلا شما ترک گذر از صفیر که دیس به بهرام بود رو گوش کن. من که خودم فن بهرامم واقعا لذت بردم ازش . انقدر که هنرمندانه و خوب داشت نقد میکرد سیاست های کاری بهرام رو.

و این هم کاملا اشتباه که دیگه کسی بخاطر مفهوم تفکر نمیکنه توی موزیک. خود من و خیلیای دیگه هستیم که دنبال همین مفاهیم جریان ساز و تاثیرگذاریم و از شنیدن و فکر کردن دربارشون لذت میبریم. رپر هم که تو این زمینه کار میکنه کم نداریم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: آقای هیچکس؛ «هر چی شما می‌خونی باعث تحریکه» - سهَ‌ند - 14-07-2020، 13:53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ملتفت|دیس فدایی به هیچکس|شاگرد به استاد|
Rainbow بزرگان موسیقی و سینما در سوگ آقای خواننده !
  بین هیچکس و بقیه رپر ها چه میگذشت؟
  هیچکس تف ....*بررسی کامل تف استثنایی *+ نقد و تفسير
  کامنت های بی رحمانه باعث شده که دیگه Ed sheeran توییتر نیاد
  امیرحسین آرمان: تحمیل سلایق شخصی باعث شکست بازیگران در موسیقی می‌شود
  پست جدید هیچکس در صفحه شخصی خود در رابطه با آلبوم مجاز
  دستور ترامپ باعث واکنش مهدیار آقاجانی شد
  صحبت های هیچکس و علت عدم پخش مجاز
  از خوانندگان موسیقی زیرزمینی در ایران چه خبر؟/ از یاس و هیچکس تا ساسی مانکن و تتلو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان