امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا یهو بی تی اس انقد معروف شد؟

مگه حتما باید چیزی بهمون برسه؟؟ دنیا شده پر از مادیات؛ انسان ها فقط به فکر پول و زمین و ملک و مادیاتن. چیزی میرسه ولی این چیز معنویه!!
مجبور نیستم بهت توضیح بدم چی میرسه چی نمیرسه!
نخیرم کاملا در اشتباهی اول اینکه چت روم اینجا پره بی تی اس و اینا نیست!! اینجا انجمن بی تی اس خور نیست که!! گاها لازم شد بحث و تبادل نظر میکنیم. دوما اینجا اصلا پر شده از بی تی اس تو ینی نمیتونی بی اعتنا شیرموزتو بخوری؟؟ سوما اگرم نتونستی این مشکل خودته و اینو هم بدون نمیتونی هر جور دلت بخواد با این موضوع کنار بیای!

خب راست میگی جرعتشو ندارم چون دل کندن از این همه خوبی هاشون کار هر کسی نیست!! آدم که از جونش (BTS) نمیگذره :/

رپ و پاپ به فن هاشون مربوطه الان که چی؟؟ میخوای کی پاپرا رو فن پاپ یا رپ کنی؟؟ تو بپا اونا کی پاپر نشن!!
همه اینایی که گفتی نم پیشرفت و بازدید و لایک و لقب و فلان، تو همه اینا کی پاپ بهتره و ثابت شده!!
زبونشون خیلیم خوبه تو منطق نداری!! بقیه کشورا هم زبون فارسی رو به تمسخر میگیرن! کی پاپ بعضی جاهاش انگیلیسی هم میخونن که نمیخوام وارد این بحثا شم!!

ممنون که میخوای کمک کنی ولی بهتره مواظب اطرفیانت باشی نه اینکه بیای فاز سوپرمن بگیری!!
دقت نمیکنی بفهمی منطق با ماست!

هوم شاید راست بگی؛ گفتم در جریان باشی من مطمئنم کی پاپ آخرش به ضررمه چون تعصبم و علاقم بیش از حده ولی با تمام عشق جلو میرم تا شکستم زیباتر بشه!!
شاید خنده دار باشه ولی من بدون هدف کی پاپو دنبال میکنم، میخوام یه روزی یه هدفی شکل بگیره و اونو دنبال کنم (:

(27-01-2021، 7:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا من کلی کار از کی پاپ دیدم و بدم هم نیومده ؛ ولی دیگه روشون تعصب ندارم که بخوام بخاطرشون به بچه پنج ساله سیلی بزنم!!!

خیلیاتون فک میکنین که من هدفم از اینکارا خراب کردن بی. تی اس و ایناس (زاغارت) ولی بمولا اینارو واس خودتون گفتم ؛

این بحثو هم تموم کنیم بهتره بنظرم ؛

مام امیدواریم b.t.s تون هر روز پیشرفت کنه Smile
میدونم هدفت خیر بود ولی بهتره بدونی منم همین حسو به پاپ دارم!! صبح تا شب فقط پاپ میگوشم دقت کنی تو گفتگو آزاد پاپ خیلی میزارم!! ولی تعصب ندارم!

اون سیلی رو به بقیه کی پاپرا مربوط نکن! اون من بودم نه همه ما!!
گفتم که یکمی دیوونه میزنم ولی بهتره بدونی همون بچه رو بخاطر بی تی اس اونقدر بهش محبت کردم!!
عشق زیاد جنون میاره! (:

ممنون خدانگهدار (البته اگه نظری نداشته باشی)
پاسخ
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: چرا یهو بی تی اس انقد معروف شد؟ - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 27-01-2021، 11:45

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان لوگوی برندهای معروف لباس
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  آدرس ایمیل-وبلاگ-سایت اشخاص معروف(بازیگرها-خواننده هاو...)
  این دخترا چرا انقد حساس شدن؟؟؟؟
  عکس های دیده نشده از پدر و مادر خوانندگان معروف
  # * هالووین، 8شخصیت معروف ویه یاد ماندنی سینمای جهان معرفی می شوند.
  “انقد بدم میاد”
  دختر استرالیایی سه ماهه هم معروف شد و هم پولدار!!!
Star خواننده ها و بازیگران معروف خارجی ک ایرانین(امینم،مستربین و ...)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان