امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگوی آزاد نسخه ی 271 "

(26-09-2015، 17:55)Nafas79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـلام دوباره
سل نفس امروز یه اتفاق خوب افتاد از ته دلم میخوام عروسی بگیرم =)
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Silver Sun ، گندم 76 ، sober ، # αпGεʟ
آگهی
(26-09-2015، 17:59)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:54)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:53)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:52)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:51)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا به کجاش گفتی دوروغ نگو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کور شی که اون عروسی در حد عروسی شخص************ رو ندیدی Big Grin

دوروغ نمیگم-_-
عروسی بگیرین برام>_<
پووووووووووووووف چن تا شوهر کردی دخی >_______<
بازم میخواد عروسی کنه O_O

ملی نوه خنگم
باید به شوهرت بگی من از بی پولی از صب ناشتا بودم تا ساعت 5
بعدشم هندونه ترشیده خوردم>_<
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Silver Sun ، گندم 76 ، sober ، # αпGεʟ
(26-09-2015، 17:58)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد مشتاقی؟؟؟؟
O_o
حالا که انقد مشتاقی احسان جان عشقم ؟؟؟

جونم ؟!
بگو پلنگگگگگگگگگگگگگگگگم ...
عشششششششششششششششششقم ...
:7777
" گفتگوی آزاد نسخه ی 271 " 104
 سپاس شده توسط گندم 76 ، Silver Sun ، sober ، # αпGεʟ
(26-09-2015، 18:00)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:55)Nafas79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـلام دوباره

چی شددددد؟؟؟؟
 سپاس شده توسط گندم 76 ، Silver Sun ، sober ، # αпGεʟ
(26-09-2015، 17:59)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با دوستم پیاده همینجوری انقدر رفتیم تا رسیدیم به یه پارک دو دیقه نشستیم برگشتیم  .. cof
واقعا دلم میخواد از خستگی ابدی بخوابم ._.

علی پسرم^_^
سفر خوب بود؟
 سپاس شده توسط گندم 76 ، Silver Sun ، sober ، # αпGεʟ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(26-09-2015، 17:58)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:56)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:51)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:50)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شنبه هفته بعد چه خبره؟
شنبه ک خبری نیس 
ولی تو این هفته 
مانور زلزله و سیاست های رهبری و عملیات خیبر 87ـه  25r30

(26-09-2015، 17:41)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جمله سنگین بود:/

تنفس*.*
کمرم رگ ب رگ شد :|

(26-09-2015، 17:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما رو هوا موندیااااااااااااااااااااااااااااااااااا
جواسم بت هست:|
با منی:/

نه باعمه مسی بودم دقت نکن:|
با تو ام دیگه خواهرم

خوب ببینم چیکار میکنی*.*

انقد مشتاقی؟؟؟؟
O_o
مشتاق:/
عجب*.*

برو عمو زن داره نمی فهمی هوو نمی خوام
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ ، sober
(26-09-2015، 18:01)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد مشتاقی؟؟؟؟
O_o

جونم ؟!
بگو پلنگگگگگگگگگگگگگگگگم ...
عشششششششششششششششششقم ...
:7777
مشتاق هسته
یو ار عاقد
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، گندم 76 ، sober ، esiesi
(26-09-2015، 18:02)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 17:59)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با دوستم پیاده همینجوری انقدر رفتیم تا رسیدیم به یه پارک دو دیقه نشستیم برگشتیم  .. cof
واقعا دلم میخواد از خستگی ابدی بخوابم ._.

علی پسرم^_^
سفر خوب بود؟
((؛
بد نبود ...
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ ، گندم 76 ، sober
(26-09-2015، 18:01)Nafas79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 18:00)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـلام دوباره

چی شددددد؟؟؟؟
امروز داشتیم والیبال بازی میکردیم ........... بعد من این تو پرو ...... 25r30
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، گندم 76 ، sober
Даже со всеми вами героя
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، گندم 76 ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان