امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2

(11-08-2014، 9:26)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو خدا نگا کن
مدیر انجمن زده سلام ده تا سپاس خورده
ای خداااااا

سلام تازه وارد چطوری؟بخاطر مدیریت نیست اینجا بخاطر محبت دوست داشتن و رفاقت توچتروم لایک میدنAngel

(11-08-2014، 9:26)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:24)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر ب کیفیت تاپیکا برمیگرده..

+تو از کجا میدونی نظراتش همه اسپم بوده؟
5 صفحه همه پست تو خود گفت گو دارعه زیر انجمن هاش هم نع 
موضوعاتش هم همچین با کیفیت نبود نظراتش کمبود
ب نظر تو کسی ک همه 5 صفحه پست داشته باش میتونه دو تا ستاره ی بزرگو ی کوچیک داشته باشع؟
امیر اون دور خوده صابر انتخاب کرد من مخالف بودم باهمشون یکسری دوستان همیشه موافق و ب اصطلاح چاپلوس نزاشتنRolleyes
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Mᴏsᴇs ، CTG
آگهی
(11-08-2014، 9:28)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:27)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:24)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=106167

بزنم لهتون کُنم ؟ cry girl

کدومتون رفتین به صابر گُفتین ؟ cry girl

بدبخت میشم آ cry girl

من نگفتم بخدا .ـــ.*  !
امیرررررررررر >_< ! ..
ها؟
چیو بادی می گفتم؟
بگو برم بگم
(11-08-2014، 9:27)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20 سالشه بعد عین 13 ساله ها رفتار میکنه و تو پروفایلش چیز نوشته -_- !

ملتُ خر میکُنن با این کاراشون -_-

:| بگذریم .. !

جوابت یه پوزخنده
(11-08-2014، 9:24)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا من بیست سالمه
اعتماد به نفس دارم
بده؟؟
شما حسودیتون میشه

نه عزیز ولی اینجا اگه خاکی باشی بیشتر دوست دارن Winkp345
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє
نظراتش ک بالاس...

بازدیداش هم بالاس...

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mïņ̃†êR
(11-08-2014، 9:28)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:27)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:26)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو خدا نگا کن
ای خداااااا

چی میشه ؟ :| ..

اینجا کُلا باس سپاس داد :>>> .. ! :|||||||
تو یکی دیگه انو نگو:>
من بلت نیسلم سلپالس بدم .. 497
(11-08-2014، 9:29)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو خدا نگا کن
ای خداااااا

سلام تازه وارد چطوری؟بخاطر مدیریت نیست اینجا بخاطر محبت دوست داشتن و رفاقت توچتروم لایک میدنAngel

(11-08-2014، 9:26)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:24)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر ب کیفیت تاپیکا برمیگرده..

+تو از کجا میدونی نظراتش همه اسپم بوده؟
5 صفحه همه پست تو خود گفت گو دارعه زیر انجمن هاش هم نع 
موضوعاتش هم همچین با کیفیت نبود نظراتش کمبود
ب نظر تو کسی ک همه 5 صفحه پست داشته باش میتونه دو تا ستاره ی بزرگو ی کوچیک داشته باشع؟
امیر اون دور خوده صابر انتخاب کرد من مخالف بودم باهمشون یکسری دوستان همیشه موافق و ب اصطلاح چاپلوس نزاشتنRolleyes

میشناسمشون
پارتی بازی
خو چرا ب خاطر اون باید حق من ضایع شcrying
(11-08-2014، 9:29)hidden ninja نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابت یه پوزخنده

جون من ؟ D:

ممنون ..

حالا بست کُن .. نه حوصله بحث با ی آدم 20 ساله دارم ..

نه اجازه دارم .. !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2 109
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
(11-08-2014، 9:29)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:28)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:27)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 9:24)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=106167

بزنم لهتون کُنم ؟ cry girl

کدومتون رفتین به صابر گُفتین ؟ cry girl

بدبخت میشم آ cry girl

من نگفتم بخدا .ـــ.*  !
امیرررررررررر >_< ! ..
ها؟
چیو بادی می گفتم؟
بگو برم بگم

بیام لهت کُنم ؟ cry girl
βΑllεяiηΑ♡ من از شما یه سوال دارم!بپرسم?!
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان