امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واقعا اقایون به چیشون مینازن؟(فقط دخملا بیان تو ته خند)

(07-09-2013، 18:50)mansournazari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا همشون دیونه هستند
مواظب باش داری چی میگی بی جنبه اتفاقا پسرا اینجورن مگه سواد نداری که چیزیو که این همه زحمت کشیده بخونی؟؟؟؟؟
 O__ o  gazale  O__ o
واقعا اقایون به چیشون مینازن؟(فقط دخملا بیان تو ته خند) 11
آگهی
(25-09-2013، 21:39)شیدا18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
(25-09-2013، 13:24)kourosh A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما به همه چیمون
اگر شیر مردای ایرانی نبودن کی میتونس در برابر حمله حیوانات مثل صدام و حیوانات واقعی در زمان های قدیم باشه ها؟
ما مردا به شجاعتمون به هوشمون به غیرتمون به رانندگیمون به قدرت تفکرمون به همه چیمون مینازیم
شما دخترا به چی مینازید؟؟ به اینکه پسرا ازتون خوششون میاد؟به اینکه تا یه مارمولک یا سوسک میبینید سه متر میپرید بالا؟به رانندگی خوبتون؟ اینقدر زد پسر نباش اونی که این مطلبو گذاشته هرکی یه چیزی داره که بهش مینازه
ما مردا اگه نبودیم دنیا تو همون حالو هوای هزارو چهارصد سال پیش میموندید علم پیشرفت نمیکرد اینقدر امل بازی درنیارین دخترا
یه جوری میگی در برار صدام مقابله کردین انگار خودت جنگ بودی کوشش اون شیر مردای ایرانی که شما ازش حرف  میزنی یه دونشو بگو شجاعت که چه عرض کنم بیشتر کاراتون از لجبازی و مغرور بودنتونه نه از شجاعت اصلا اگه ما دخترا نبودیم کی می خواست شما موجودات عجیب رو بزاد دخترا مثل گل لطیف و حساسن حاضر نیستن کسی با احساسشون بازی کنه اگرم بازی کرد دیگه سمت کسی نمیرن نه مثل پسرا که عین خیالشون نیس و به این افنخار میکنن که روزی مخ ده تا دخترو میزنن که اخرمدختره اسکلشون میکنه ضایع میشن
دلت میخواد بازم بگم یا بسته؟؟؟؟!!!
2mo5

من این موضوعو فقط برا خنده گذاشتم وجنبه طنزداشت Dodgy

ولی لازم بود جوابتو اینطوری بدمSleepy

نه بگو دارم از خنده میمیرم بگو بیشتر بخندم
نه فقط شما خوبین
شما واقعا به چیتون مینازین؟
شما اینقدر ضد پسر هستین و فقط بدی پسرارو نگاه میکنید که نسبت به پسرا منفی گرا شدید فقط میتونید بگید پسرا بدن پسرا با احساسات ما بازی میکنن اصلا خوبی های پسرارو نگاه نمیکنید اگرم پسر نبود شما چطوری میخواستید بزایید؟
گفتم که این مطلبو برا طنز گذاشتم تو بی جنبه ای جدیش گرفتی
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
ای باباDodgy
شما ها خیلی اعتماد به نفس دارینDodgy
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(25-09-2013، 20:10)Ashkan Eblis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه چیزی نداریم پس چرا آویزون مایید؟؟!!!
اتفاقا شما با او اویزوناشون برخورد داشتین
خودتونم میدونید دختره سنگین زیاده ولی نمی خواید قبول کنید
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
بنده شخصا به شماره ۱۰ مینازم موشکلی هست؟ اصن من به آواتارم مینازم ما مردا از این اشخاص که تو آواتاره زیاد داریم Tongue
بد جور شیکست دلم وقتی که "گاتز" بهش خیانت شد 3/>
واقعا که آفرین شیدا خانوم خوب حالشو گذاشتی کف دستش من بقیه دخترای انجمن پشتتیم برو جلوHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

اگر لبخند زدی بر خط زشتم برو عینک بزن  خوش خط نوشتمTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ
پسرآ مث سوسک همیشه تو کوچه ان .. ^_^
والآ ..
اورین عسیسم ولی گلم همه پسرا این طوری نیستن زیاد زیادش 1 نفر از 100 نفر این جور نی
شایدم باشه البت در خواب
نگفتمت نرو گلایل این زمین به قدر یک کفن کفاف ریشه نمی دهد
نگفتمت که جز بوی چرک چاک سینه های خالی از قلب در فضا نمیدمد
نگفتمت که این جماعت جریده با خط و رد وحشی نگاهت غریبه اند
نگفتمت که جای بوسه......کریه بر دهان سرخ آتشت می نهند

با مــــــن "تــــــیریپ سنـــــگین بر نــدار ...
مــن خودم ✘ WnestoN✘ عقــــابی ام !!
اونقــــدر ســـگَم !!!
کـــــه با خودم کنـــــار نـــمیـــام ..×
پـــَرِت به پَرم بگیـــره پرپری ...!
آخـــــه کی بهــــت گفته تــــــــک پری ...؟!
تو لعـــــنتی فقط دم پــــــری ~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
  اونایی که بالای دوسال تو یه رابطه بودن بیان...
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
  ارمیا فقط بیان تو یه چیز بگم-bts-army
Thumbs Up ? تست هوش واقعا جالب!(این دیگه خداییش واقعیه!) ?
  قسمت های تکراری رمان ها (رمان خونا بیان اگه اشتباه بود منو بزنین)
  واقعا همچین زنایی پیدا میشن؟فاجعه است
Thumbs Up آزمون سنجش سن عقلی (کلیک کنید واقعا جالبــــــــه)
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان