امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱

(19-07-2017، 16:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:44)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملکم ._.

قافيه ببندم ؟؟
ميبينمت طبع شاعريم گل ميكنه اصا
:|

نه نه ممنون .__.
شاعرای معروف اصا شعراشونو از من الهام گرفتن ._.\
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ÆMÆշЇÑζ ، Mr. Potato Head ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
آگهی
(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی از اين به بعد جز جريان عباس ميتونيم از توتول هم استفاده كنيم  D:
نه دیگه رفتنی شدم 
وقت برا این حرفا نیست 

چرا؟؟؟

توتول نشنيده نرو از اينجا...

پشيمون ميشی...
توتول؟! آشناس D: [!]
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
این عکس نوشته خَزه رو هم ببین▼
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف :|

ناموسا دم نويسندش گرم :/
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، " mohan " ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(19-07-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:43)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:41)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:39)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:37)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمود ؟ :|
مث من حرف میزنی :|
تو کیستی ای جوانک ؟ 14k

من ؟!
:/
تازه عضو شدم ..
امروز .
تو کیستی ؟ !
عع :| !
پس افتخار بزرگی نصیبت شده :>!
درسا ام :/

چه افتخاری ؟ *_*
منم محدثه ام .
افتخار سخن گفتن با من :|
شاید باورت نشه ولی اولین کاربر تازه واردی هستی ک با من دعوا نمیکنه :|
خوشبختم (:

حوصله دعوا ندارم :/
عه نه بابا ؟!
چه شاخی تو ! :/
وای که چه افتخاری ! :/
خوشبختم ...
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ ، Mr. Potato Head ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(19-07-2017، 16:48)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:44)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملکم ._.

سلام علیکم

یالله برادر ._.\
 سپاس شده توسط " mohan " ، ÆMÆշЇÑζ ، Mr. Potato Head ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(19-07-2017، 16:49)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملکم ._.

قافيه ببندم ؟؟

نه نه ممنون .__.
ببين الان دوتا گزينه داري...

1_مثل رپ كنا قافيه ببندم برات...

2_ همون والده مش ماشالا رو دوباره ريپلی كنم :|
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mr. Potato Head ، " mohan " ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی از اين به بعد جز جريان عباس ميتونيم از توتول هم استفاده كنيم  D:
نه دیگه رفتنی شدم 
وقت برا این حرفا نیست 

چرا؟؟؟

پشيمون ميشی...
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
من كه هستم تنها چي؟؟!!

||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، " mohan " ، ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac- ، بهار1396 ، IM JUST TIRED ، _Lσѕт_
(19-07-2017، 16:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:49)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملکم ._.

قافيه ببندم ؟؟

نه نه ممنون .__.
ببين الان دوتا گزينه داري...

1_مثل رپ كنا قافيه ببندم برات...

2_ همون والده مش ماشالا رو دوباره ريپلی كنم :|

کنکور هم با اون شاخیش چهار تا گزینه داره .___.

گزینه ی یکو ترجیح میدم :|
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، " mohan " ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، بهار1396 ، -Demoniac- ، ÆMÆշЇÑζ ، _Lσѕт_
(19-07-2017، 16:48)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:45)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:41)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:39)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:36)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانمو باید ببرم حامد همایون :| رستاک آخه ؟  25r30
امممم :| خب پ رومینارو میخوای بیاری ؟ :/

نُچ !! 4fvf
 حالا پیدا کن پرتقال فروش را ! :}
و من در معمایی عمیق غرق میشوم ._.*

مُخ نخودی ._.
پس اون دو تا بلیط واسه من و اون نفرِ سومِ مرموز :| تو برا خودت بخر :| تیک اِیت دات کام :|

_
من برم فعلا ._. بای ...
نکن این کارارو زشته :|
ادم مهمون دعوت میکنه بعد میگه خودت برو بلیط بخر-_-
نچ نچ نچ نچ :/

___
گمشو ک مهمونیاتم مث ادمیزاد نیس :/
 سپاس شده توسط " mohan " ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، بهار1396 ، _Lσѕт_ ، Medusa
(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دیگه رفتنی شدم 
وقت برا این حرفا نیست 

چرا؟؟؟

پشيمون ميشی...

(:
من كه هستم تنها چي؟؟!!

||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، " mohan " ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
(19-07-2017، 16:50)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:43)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:41)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:39)mohan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ؟!
تازه عضو شدم ..
امروز .
تو کیستی ؟ !
عع :| !
پس افتخار بزرگی نصیبت شده :>!
درسا ام :/

چه افتخاری ؟ *_*
منم محدثه ام .
افتخار سخن گفتن با من :|
شاید باورت نشه ولی اولین کاربر تازه واردی هستی ک با من دعوا نمیکنه :|
خوشبختم (:

حوصله دعوا ندارم :/
عه نه بابا ؟!
چه شاخی تو ! :/
وای که چه افتخاری ! :/
خوشبختم ...
خب چه خوبه ک میزاری زندگی رواله خوبو ارومشو داشته باشه :/
جون تو :|
اون واسه یه دیقمه :/
دیگه خجالت زدم نکن :V
منم همین طور :| ( گفته بودم اینو ) :| ؟
 سپاس شده توسط " mohan " ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان