امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 370

(07-07-2020، 17:32)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 17:30)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 17:27)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#به_سلایق_هم_احترام_بگذاریم

اینجا باید باگ داشت چند تا سپاس میخوردی ._.

باگِ سپاس آور؟ ._.

آره یه باگ داشت یه سپاس میدادی چندتا میشد
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، ▪неизвестный▪
آگهی
برای لاغری شکم چه کار باید کرد؟+آموزش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(07-07-2020، 17:40)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 16:14)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 15:14)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 15:11)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه اسکرین شات بدین ببینیم اگه یهو کشامون پاک شد چه شکلی میشه ._.

دوباره میشی الی جون D:

من تازه داشتم این کابوسو فراموش میکردم ای بابا

این که یه خوابِ معمولی بود :v

مهسا جوووون شو تا بهت بگم D:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، ▪неизвестный▪
(07-07-2020، 17:23)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ppparhhhammm  به @"GOD_OF_SPEED"
m.h.sa به @Ɗєя_Mσηɗ
Qนεεɳ♛ به @Dυкυηg
abstract  به @Marse
HoPe  به @ραяα∂σχ
Reine به @ρσєѕɪ
mlází به @ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ
*Bεят به @†ʙɪʟʟɪᴇ∅
Anill به @мᴀᴢᴇ
Scarz به @ɪᴄᴇ
eliii joooon به @"черная Луна"
ρυяρℓє_ѕку به @Uᴛᴏᴘɪᴀ
| زَرآ | به @ⓩⓐⓗⓡⓐ
υɴĸɴowɴ به @▪неизвестный▪

جا داره بگم خیلی سلیقتون چرت . یکم از من یاد بگیرین . اسم باید فلسفه داشته باشه مثل مال من

چرتیّت از خودتونه D:
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، чернаяЛуна
(07-07-2020، 17:47)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 17:40)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 16:14)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 15:14)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 15:11)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره میشی الی جون D:

کابوسه.طولانی ای بود فک کنم/= درسته؟؟
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، чернаяЛуна
(07-07-2020، 17:47)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره میشی الی جون D:

نا نا .. من چطور میتونم مقام تو رو تصاحب کنم جونم ؟ D:
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، Sirvan10_a
#ادم_باش
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
کاربرا من خیلی دوس ندارن crying crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط чернаяЛуна ، Sirvan10_a
(07-07-2020، 17:50)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 17:47)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره میشی الی جون D:

از این ۷ سالی که الی جون بودم چند سالشو که نبودم کلا ولی همین یه ماه خیلی سخت گذشت -_-
حس میکنم دعوت شدم ماه عسل دارم از بدبختی اسمم میگم :v

(07-07-2020، 17:51)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره میشی الی جون D:

نا نا .. من چطور میتونم مقام تو رو تصاحب کنم جونم ؟ D:

آره خب سخته برای نائل شدن به همچین درجه ای از خز بودن باید خیلی تلاش کنی پس این مقام برای خودم میمونه ._.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Sirvan10_a ، Ɗєя_Mσηɗ ، ▪неизвестный▪
(07-07-2020، 17:55)черная Луна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-07-2020، 17:50)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این ۷ سالی که الی جون بودم چند سالشو که نبودم کلا ولی همین یه ماه خیلی سخت گذشت -_-
حس میکنم دعوت شدم ماه عسل دارم از بدبختی اسمم میگم :v

خيلی سخته ميدونم)= منم وقتی به اولين اسمم فک ميکنم ميگرخم)'= عجب حسیD:
 سپاس شده توسط чернаяЛуна

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان