نظرسنجی: دلیل شما برای انجمن اومدن چیه؟(میتونید چنتا گزینرو انتخاب کنید)
این نظرسنجی بسته شده است.
بازی میکنم._.
3.92%
2 3.92%
دوستام اینجانSmile)
21.57%
11 21.57%
نمیدونم!
27.45%
14 27.45%
شیوا اومده*-*
15.69%
8 15.69%
همه موارد در هَم/;
31.37%
16 31.37%
در کل 51 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ

شیوا جان منم گوشی ندارم وگرنه تو مسابقه میشرکتیدم
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ 116

سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
(15-06-2017، 16:30)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 16:27)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما بفرما به دعواتون برس من لال میشم تا اطلاع ثانوی تا میدون خلوت شه

تو تازه واردی دعوا ندیدی :v 

همون اول که اومدم فلش دوستان لطف کردن دعوارو بم نشون دادن سابقم خرابه اونقدر دعوا کردم همشم با یه نفر نمیدونم چه پدرکشتگی با من داره
خلاف قوانین!
(15-06-2017، 17:03)Thief: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش بابا پس واسا برم نیمرو بزنم عکس بگیرم ازش |: 

نیمروام قبوله 
+
یاده نویسنده برتر بخیر رقابتی بودbathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Mr. Potato Head
یک ساعت پرید |: 
زمانو میخوره اینجا 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(15-06-2017، 17:05)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه باید با گوشی باشی حتما؟یعکس سرچ کن بزار دیگه سلیقه داشته باشید باباbathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Silver Sun ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، IM JUST TIRED
(15-06-2017، 17:02)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 17:01)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماه رمضان رو به همتون تبریک میگم |: 
شیوا بحثو عوض کردم بیخی |: 

تو مسابقه ام شرکت کنی دیگه کامل میشهbathtime

(15-06-2017، 17:01)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 17:00)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 16:59)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام+_+

هی یو
ژان*_*

سر دردت بهتره

آره عزیزم
(15-06-2017، 17:07)Silver Sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid='3334799' dateline='1497535350']

سر دردت بهتره

آره عزیزم
[/quote]

خداروشکر شب باهم صحبت میکنیم Angel
Channel
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Silver Sun
(15-06-2017، 17:06)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 17:05)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهله تقلب نیستم :cool:

(15-06-2017، 17:02)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 17:00)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم میدونم شوخی بود ولی شوخیتون ظاهر خوبی واسه یه سری بچه نداشت :|
+ قهوه ای کردنا
همه که از پشت پردش خبر نداشتن فک میکردن کلا بیان قهوه ای میشن .___.

اووخی چ کثافتی بودم پ ._.
همش زیر سر علی 2 بود تستسترون خونم رو میبرد بالا منم باس یکیو هدف میگرفتم |: 

خب دیگه :|
همه نتونستن فازشونو باهاتون هماهنگ کنن یه سری پر زدن رفتن .___.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، Aiden Pearce
(15-06-2017، 17:08)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 17:06)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهله تقلب نیستم :cool:
بیا و باش عب نداره bathtime

+
من رفتم شبخیر 
Channel
 سپاس شده توسط A lover ، IM JUST TIRED ، Mr. Potato Head ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان