امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144

(16-06-2014، 13:34)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:31)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:28)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:27)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:25)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو گمشو . 2 سال از من کوچیکتری .

من 76 . شهریوری ام .

خو مبارکه :|
الان ب افتخارت تک چرخ می زنم با یه جام Big Grin

منم تکچرخ میزنم کیلومتریر با کیـ*م ... بیـآ رو پشتت بزنم ... یه 30 سانت برم داخل یه غار زود برگردم .Big Grin

---------------------

بـای اُل بکس .

خوبی بدی دیدین حلال کنین . میخوام یه پـا رو زین تکچرخ بزنم .. بای

امیررضا کجایی =))

بنـده ایمـان هستم ...

و اون 2 تا پسر کلفـتآم . . . کاری داشتین امر کنید انجام بدن . من دارم میرم . نافرمانی کردن . شلاقشون بزن .

بای . Big Grin

دنیـا نارت نباش عزیزم بـای .

ویییییییی ._____.

این چی میگه؟ .____.
میری؟برو ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
آگهی
خب بچه ها سه ماهو تصمیم گرفتم بکنم چهار ماه Big Grin
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
(16-06-2014، 13:36)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:34)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:31)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:28)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:27)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تکچرخ میزنم کیلومتریر با کیـ*م ... بیـآ رو پشتت بزنم ... یه 30 سانت برم داخل یه غار زود برگردم .Big Grin

---------------------

بـای اُل بکس .

امیررضا کجایی =))

بنـده ایمـان هستم ...

و اون 2 تا پسر کلفـتآم . . . کاری داشتین امر کنید انجام بدن . من دارم میرم . نافرمانی کردن . شلاقشون بزن .

بای . Big Grin

حالا تا سه دقیقه پیش داشت توالتو می شست ها Sleepy

بـبند گـآلـ, رو .

بدرود Angel

(16-06-2014، 13:25)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو گمشو . 2 سال از من کوچیکتری .

من 76 . شهریوری ام .

---------------------

بـای اُل بکس .

امیررضا کجایی =))

بنـده ایمـان هستم ...

بای . Big Grin

بای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 117
ملودی دشمن قدیمی
یه اخطار بده ب یاد قدیما
لامصب من می گفتم سلامم اخطار میدادی اسپم :|
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، melodi+
سلام سلام سلام من اومدم بعد از سال های متوالی تحویل بگیرید
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Magical Girl ، ◄Iяαи► ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
ایجاد اغتشاش؟ -_-

برین پیش صابر توبه کنید تا بخشیده شوید :v
A Friend is nothing but a known enemy
 سپاس شده توسط eEeEeM :| ، RedSparrow
(16-06-2014، 13:34)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:32)eEeEeM :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:29)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:25)eEeEeM :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bazia aval kilips bodan bad dasopa dar avordan._.
ســـلام (* ..)
عه ^_^

سیلیم عیشقیلی ^_^
چیری نیریحیتی ؟(..*)
نی عیشقیم تی نیریحیتی؟ ._.

بیبین سیری میگی مین لیئینیردا ری نمیشنیسیم ._______________________.

درباره من غیبت میکنی؟چی میگی؟ ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط melodi+
(16-06-2014، 13:34)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:32)eEeEeM :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:29)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 13:25)eEeEeM :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bazia aval kilips bodan bad dasopa dar avordan._.
ســـلام (* ..)
عه ^_^

سیلیم عیشقیلی ^_^
چیری نیریحیتی ؟(..*)
نی عیشقیم تی نیریحیتی؟ ._.

بیبین سیری میگی مین لیئینیردا ری نمیشنیسیم ._______________________.
مینیم نیریحیت نیسیم.______.

هیمممممممممممم.________________.
لیئینیردی تینیش تی تیختیش لیرزید._____.
 سپاس شده توسط melodi+ ، RedSparrow
ســَــلآم •_•
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Magical Girl ، melodi+

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان