امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه116

(03-05-2014، 20:47)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 20:45)...Sogand♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 20:43)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 20:42)...Sogand♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسآن تو هنوز اینجآیی؟خجآلت بکش

ب جون تنها فرزندم من تازه اومدم :|

تنها فرزندت کیه ؟
خآله قربونش بره
اوی منو منحرف نکن
از کی تاحالا اینجایی

هیممم هنو در مورد اسمش فکر نکردم ^_^

خدا نکنه عشقممم ^_^

هوممم :| من !؟ .. از ساعت 4 .. تا 8 بعد از 8 رفتم تا الـان اومدم تازه :|

خو تو بفکر بگو قربونش برم
خب خوبه اشکآل نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(03-05-2014، 20:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گمـشیـد بـآ9وو99 (>_< ")

مـرسـی اَ استقـبـآلتـون !! -_-

خـُدآفـس !!!!!!!!!!!!
دخـدر بـــ×ــد :||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
(03-05-2014، 20:47)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 20:42)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 20:41)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان منو نپیچون بفرس-___-

هوممم!؟ :| با منی؟! .. من آیساننم!؟ :|
اون روی منو بالا نیار ایسی>__<
میفرستی یا نه اصن تغصیر من بود اونو فقط به تو نشون دادمT_T

هیممم نع نع نع >_<

قَر نکن مهی فراتـر از ارتفاع من >_<

هیممم /: خُ باش نشون میدم فقد بیریختهههه (ـ_ـ*)

بیا پ.خ من حس ندارم :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گفتگوی آزاد نسخه116 118
روژیـــــــن >ـــــــــــ<

آورد ولـی فـآلو نمیکنـه |:

پیجت قفلـه ؟!
|:
(03-05-2014، 20:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گمـشیـد بـآ9وو99 (>_< ")

مـرسـی اَ استقـبـآلتـون !! -_-

خـُدآفـس !!!!!!!!!!!!

کجآ میری؟
MADE IN AM
(03-05-2014، 20:49)...Sogand♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خوبه اشکآل نداره

باشه باشه ^_^

فداتتتت (:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گفتگوی آزاد نسخه116 118
من غیبم زد*_*
^__^

گفتگوی آزاد نسخه116 118

(03-05-2014، 20:43)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 20:42)...Sogand♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسآن تو هنوز اینجآیی؟خجآلت بکش

ب جون تنها فرزندم من تازه اومدم :|
انقد سکوت کردن بچه دار شدی ؟:v
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، RєƖαx gнσѕт
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=105561
اینهمه اپ کردم کسی ندید لااقل تو برو
(03-05-2014، 20:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2014، 20:49)...Sogand♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خوبه اشکآل نداره

باشه باشه ^_^

فداتتتت (:
MADE IN AM
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
بـــــ>__<ــــــآ ی 

:|||
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط RєƖαx gнσѕт

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان