امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(04-03-2019، 0:39)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:36)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:33)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقت خواب است و دلم پیش تو سرگردان است...
شب بخیر ای نفست شرح پریشانی من...

مرسی:|
Telegh_01 به خودت نگیر

انیشتین به خودم نگرفتم:|
این که در این شرایط یکی بیاد یهو این جمله هارو بنویسه یکم رو مخه:|
در چه شرایطی؟ نیوتن

کلا هیچ وقت تو گ.ا جمله نمینوشتی حالا امشب یهو نوشتی:|

خو خبر نداری ولی درکل شانس ماعه امشب((:
 سپاس شده توسط royayebarfi ، Mr.Ramin
آگهی
(04-03-2019، 0:42)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:39)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:36)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی:|
Telegh_01 به خودت نگیر

در چه شرایطی؟ نیوتن

Telegh_26Telegh_59Telegh_59Telegh_59برم بهتره..
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(04-03-2019، 0:47)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:42)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01 به خودت نگیر

در چه شرایطی؟ نیوتن

Be2 ناراحت نشو حالا
 سپاس شده توسط Mr.Ramin ، royayebarfi
(04-03-2019، 0:49)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:47)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در چه شرایطی؟ نیوتن

Be2 ناراحت نشو حالا
نه بابا..گرفتم قضیه رو.. در جریان نبودم... ببخشید..
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، royayebarfi
ای بابا امروز همه چی تقصیر منه شمام بندازین گردن من بیخیال شین دیگه
R♥
 سپاس شده توسط Mr.Ramin ، Đęąđ.ğïřł
(04-03-2019، 0:53)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2019، 0:49)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در چه شرایطی؟ نیوتن

Be2 ناراحت نشو حالا
نه بابا..گرفتم قضیه رو.. در جریان نبودم... ببخشید..

اورین به زیرکیت مهندس((:

(04-03-2019، 0:54)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا امروز همه چی تقصیر منه شمام بندازین گردن من بیخیال شین دیگه

حیف نمیتونم اینجا از اون سخنان گرانبهامو بهت بگم(((:
 سپاس شده توسط Mr.Ramin ، royayebarfi
هاها..پس نگو ک زشته
R♥
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(04-03-2019، 0:57)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاها..پس نگو ک زشته

چش چش(((:
 سپاس شده توسط royayebarfi
شقی انصافا تو یکی ام اگ نبودی من امشب سکته رو صددر صد زده بودم
R♥
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(04-03-2019، 0:58)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقی انصافا تو یکی ام اگ نبودی من امشب سکته رو صددر صد زده بودم

حالا سکته نکن تواین گرونی خرج دوا درمونت زیاد میشه(((:

اصن من مسکن توعم لعنتیD:
(اعتماد به نفسم خیلی کمه میدونم): )
 سپاس شده توسط royayebarfi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان