امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

(03-05-2019، 11:41)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2019، 11:16)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوه سنگینی حاکمه   ._.

حسن آقا !! 14k

سلام عرض شد
چه جالب هنوز هستند کسانی که مدا به یاد بیاورند Angel 
افتخار صحبت با چه شخصیو دارم؟
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ ! 121
 سپاس شده توسط Faust
آگهی
(04-05-2019، 0:35)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2019، 11:41)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2019، 11:16)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسن آقا !! 14k

سلام عرض شد

سلام .
راستش بخاطر حافظه قویه بیشتر آدمای اینجارو یادمه اما چون زیاد برخورد نداشتم باهاشون ، اونا یادشون نمیاد منو ! فقط خودم حواسم به همه بوده ..
نویسنده بودی اگه اشتباه نکنم ؟
رها هستم ((:
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
سلام به بی خوابا crying crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
 سپاس شده توسط Faust ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
(04-05-2019، 0:57)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .
گریه چرا ؟
(04-05-2019، 0:58)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 0:57)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .
گریه چرا ؟

گریه نداره مگه؟ عجباااااا  Cool
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Faust ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
(04-05-2019، 0:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 0:35)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسن آقا !! 14k

سلام عرض شد

سلام .
راستش بخاطر حافظه قویه بیشتر آدمای اینجارو یادمه اما چون زیاد برخورد نداشتم باهاشون ، اونا یادشون نمیاد منو ! فقط خودم حواسم به همه بوده ..
نویسنده بودی اگه اشتباه نکنم ؟
رها هستم ((:
چنتا رها یادمه ولی اگه برخوردی نداشتیم که هیچی
خوشوقتم
(:
 سپاس شده توسط Faust
(04-05-2019، 1:01)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشوقتم
(:

ناظم بودم ، نمیدونم اون زمان بودی یا نه ..
منم همینطور ♡
نمیدونم حالا بی خوابی بد تره یا انتظار خدا داند و بس
(04-05-2019، 1:03)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 1:01)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشوقتم
(:

منم همینطور ♡

من زمانی بودم که انجمن بیست تا مدیر داشت ده تا مدیر ازمایشی یه هفتصد هشصد تا هم نویسنده ی بیکار الان که دیگه پشه پر نمیزنه
 سپاس شده توسط Faust
(04-05-2019، 1:08)✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2019، 1:03)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشوقتم
(:

منم همینطور ♡

من زمانی بودم که انجمن بیست تا مدیر داشت ده تا مدیر ازمایشی یه هفتصد هشصد تا هم نویسنده ی بیکار الان که دیگه پشه پر نمیزنه
عه پشه چیه بگو پرنده جانم Big Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان