امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

یادش بخیر..
سحر های سال های پیش خیلیا اینجا بودن
از جمله روحش شاد الهه عزیز Telegh_44
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Mr.Ramin ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، م‍حمّد ، امیر‌حسین
آگهی
من باهاش صحبت نکرده بودم.. خدا رحمتش کنه.. اما واقعا خوش به حال خودش و بیچاره اطرافیان و عزیزانش.. خدا بهشون صبر بده..
امیدوارم الان خوشحال باشه..
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، Đęąđ.ğïřł ، ÆMÆշЇÑζ
(07-05-2019، 14:40)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من باهاش صحبت نکرده بودم.. خدا رحمتش کنه.. اما واقعا خوش به حال خودش و بیچاره اطرافیان و عزیزانش.. خدا بهشون صبر بده..

چرا خوش‌ به‌حالش ؟ 
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Đęąđ.ğïřł ، Mr.Ramin
(07-05-2019، 15:45)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-05-2019، 14:40)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوش‌ به‌حالش ؟ 

نمیشه از طرف کسی حرف زد واقعن ...
 سپاس شده توسط Faust ، Đęąđ.ğïřł
(06-05-2019، 8:46)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-05-2019، 23:38)امیر2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم پس از سالها به انجمن سر بزنم...

چ جالب هنو هستن کسایی ک اینجاها بچتن...
فضای انجمنارو دوس دارم دلم تنگ شده بود... Shy

سلام قدیمی

سلام من به تووووو ، یار قدیییمیییی
منم همون هوادار قدیمی
(این اکانت ساخته ی زمان کودکی بنده هست و فقط جهت مرور خاطرات امضا و بایو و آواتار عوض نشده پس لطفا قضاوت نکنید♥)

خداوند زمین را آفرید و گفت :
به به چه زیباست سپس مرد را آفرید و گفت : جانمی این دیگه آخرشه
و بعد هم زن را آفرید و با کمی اخم گفت : اشکالی نداره آرایش میکنه 
(07-05-2019، 15:45)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوش‌ به‌حالش ؟ 

که از رنج زندگی راحت شد...

(07-05-2019، 15:48)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوش‌ به‌حالش ؟ 

نمیشه از طرف کسی حرف زد واقعن ...
از منظر خودم گفتم عزیز..ینی به نظر من خوش به حالش شد..حالا شاید بقیه یا خودش موافق نباشن..

به هرحال یادی ازش شد دم کوروش گرم..ماه رمضونه براش یه فاتحه بخونید..
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(07-05-2019، 19:32)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوش‌ به‌حالش ؟ 

راحت شد ؟
یه دختر با اون سن که هیچی از جوونی نفهمید و آرزوهاشو برد زیر خاک راحت شد از نظر شما ؟!
نمیدونم شاید من این حرف رو درک نمیکنم ، بیشتر عصبانی میشم انقدر کنار گوشم گفتن اینو (((:
 سپاس شده توسط Mr.Ramin ، Đęąđ.ğïřł ، امیر‌حسین ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
(07-05-2019، 19:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-05-2019، 19:32)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوش‌ به‌حالش ؟ 

راحت شد ؟
یه دختر با اون سن که هیچی از جوونی نفهمید و آرزوهاشو برد زیر خاک راحت شد از نظر شما ؟!
نمیدونم شاید من این حرف رو درک نمیکنم ، بیشتر عصبانی میشم انقدر کنار گوشم گفتن اینو (((:
به نظرم اره.. ببخشید اگه نظرم شما رو ناراحت کرد..اما من نگاهم به زندگی شخصی و اینطوریه..ینی خودم اون حالت رو ترجیح میدم..قصد اذیت کردن و ناراحتی و یا بحث با کسی رو ندارم.. جهان بینی هرکس فرق داره دیگه.. لزوما نگاه من شاید درست نباشه..اما فعلا این نگاه رو پسندیدم..

بحث طولانیه از حوصله اینجا خارجه... اگه کسی ناراحت شد عذر میخوام..فقط یه نظر بود..نمیخواستم به کسی بقبولونمش
A psychopath bibliophile
 سپاس شده توسط Faust ، م‍حمّد ، Đęąđ.ğïřł
(07-05-2019، 19:40)Mr.Ramin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-05-2019، 19:36)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوش‌ به‌حالش ؟ 

راحت شد ؟
به نظرم اره.. ببخشید اگه نظرم شما رو ناراحت کرد..اما من نگاهم به زندگی شخصی و اینطوریه..ینی خودم اون حالت رو ترجیح میدم..قصد اذیت کردن و ناراحتی و یا بحث با کسی رو ندارم.. جهان بینی هرکس فرق داره دیگه.. لزوما نگاه من شاید درست نباشه..اما فعلا این نگاه رو پسندیدم..
بحث طولانیه از حوصله اینجا خارجه... اگه کسی ناراحت شد عذر میخوام..فقط یه نظر بود..نمیخواستم به کسی بقبولونمش

هرشخص دیدگاه خودش رو داره و به خودشم مربوطه ، منم قصد نداشتم بحث کنم یا هرچیزی ..
اما اینکه یکی فوت میشه دو دسته آدم هستند که حرفاشون خیلی آدمو عذاب میده ؛ یکی که میگن راحت شد ! ( تو جوونی چه راحت شدنی ؟!)
یکی اینکه میگن ای کاش فلان نمیشد و .. ( بازم بی معنیه عمرش تا همونجا بوده )
بهتره در اینجور مسائل دیدگاهمون فقط تو ذهن خودمون باشه و به زبون نیاریم تا اطرافیانش رو ناراحت نکنیم ، چون ما از زندگی راضی نیستیم دلیلی نداره بقیه هم ناراضی باشن .
معذرت میخوام من رو این موضوع خیلی حساسم (((:
 سپاس شده توسط Mr.Ramin

دختر فرشته ای بود..  تو نمیشناختیش اخبی..
وقتی اولین بار من فهمیدم به شدت خشم بروز دادم و گفتم هرکی پشت سر الهه این حرفو بزنه به شدت باهاش برخورد میکنم!  ولی وقتی شخصا با فامیل هاش صحبت کردم ناچار قبول کردم..

من باهاش صحبت میکردم همیشه میگف کاشکی زودتر تموم شه.. من نمیفهمیدم اون موقع حرفاشو ولی الان تک تک درک میکنم !

اون موقع رشته ش اتاق عمل بود فک کنم..  با یه مدیر دگ ک الان انلاین نمیشه شیوا نامی بود
اون رشتش پزشکی بود ( الان خبر ندارم ازش)  میشستیم سه تایی صحبت میکردم راجب مساعل پزشکی
الهه اتاق عمل بود شیوا پزشکی منم پخش تجهیزات پزشکی داریم تو مشهد..  نگا میکنم میبینم شوخی شوخی چند سال گذشت و تو این چند وقت چه روزایی ک گذشت و چه ادمایی که شناختیم !

اره موافقم بات..  خودش هم همینو میخواست!  ( با توجه ب گفته عزیزانش)

منم همینطور..
من میرم تهران حتما میرم سر خاکش..
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Đęąđ.ğïřł ، Mr.Ramin ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان