امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت گو در مورد،نقش،اهمیت وجود،استراتژی المان ها در جنگ جهانی دوم

نقل قول: بله فکر می کردم هر کی هر کی باشه ولی نمی دانستم شما دیکتاتور هم تشریف دارید خب دیگه وقتی طرف دار دیکتاتوری مثل استالین هستید باید مرام ایشان را هم داشته باشید فکر نمی کردم یک پرسش ساده انقدر براتون عذاب اور باشد
الان می خوای مثل استالین من رو حذف کنید ؟؟؟
مگه نمی بینی من دارم بحث می کنم اعصابم مشغوله خب اعصابم رو خورد می کنی دیگه.
اگه ناراحت شدی واقعا ببخشید من هیچ وقت دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم.

اما بحثمون.
جناب 1939 طبق اون چند دسته از مردمی که گفتم اون دسته مردم یا جزو فریب خوردگان هستن,یا برای پست وقدرت این کارو می کنن,یا زده به سرشون ونمی دونن اون چه جنایتکاریه ,یا پول گرفتن وشاید واقعا دوستش دارن ومی دونن چه جنایت هایی کرده وباهاش موافقن
معلوم نیست اون دسته ای که نشان دادید جزو کدام دسته هستن.

نقل قول: دوست من بحث سر اينه كه در شوروي كسي از اساسي ترين حقوقها برخوردار نبود.حقوقهاي اساساي يعني حق آزادي بيان(نداشتن)،حق زندگي(گاها به دلايلي ازشون گرفته ميشد)،حق دانستن حقيقت(مفهوم حقيقت از بين رفت و مردم در نا آگاهي كامل بودن) و ...
خوب اين هم براي مردان و هم براي زنان USSRبود.حال اگه هزار نفر هم در اين ليست باشن حكم جبه اي بدون جثه دارن و شبحي كه از كالبدش بيرون زده و سرگردانه!
درشوروی وآلمان به جای آزادی کلی مزایای دیگر به مردم داده بودن که از بابت خوش حالی اونها ذهنشون به سمت آزادی نمی رفت حتی یک شورش هم نکردن.
حقیقت هم کاملا واضح بود ومردم شوروی وآلمان زمان زنده بودن رهبرشان حقیقت رو می دونستن.موقعی که رژیمی سر کار هست مردم اون موقع حقیقت رو بهتر می دونن.
نه موقعی که استالین مرد وکلی دروغ بهش بستن وموقعی که هیتلر مرد وکلی دروغ به او هم بستن(البته در زمان حیاتشون هم می گفتن ولی مردم وقتی رهبرشون آگاهشون می کرد می فهمیدن اون چیز هایی که غرب میگه دروغه)

نقل قول: خوب اين هم براي مردان و هم براي زنان USSRبود.حال اگه هزار نفر هم در اين ليست باشن حكم جبه اي بدون جثه دارن و شبحي كه از كالبدش بيرون زده و سرگردانه!
این حرفتون سفسطه است کاملا همه چیزهای ارائه شده. گواه حقیقته.

سفارش من اینه که چیز هایی که هیتلر یا استالین رو جنایتکار یا خائن می خوانند دروغ ونقشه غربه.
حتی دروغ هایی در مورد این دو مرد بزرگ در منابع بزرگ هست که نباید باور کرد.
تاریخ رو فاتحان می نویسند
امروزه هم تاریخ رو غرب می نویسد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

گفت گو در مورد،نقش،اهمیت وجود،استراتژی المان ها در جنگ جهانی دوم 13
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
(10-07-2012، 18:36)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر من درباره هیتلر:
از راه کثیف و نیرنگ قدرت رو به خدست گرفت!

ولی عقده خود بزرگ بینی که داشت و زیاده خواهیش باعث شد آلمان و اروپا با خاک یکسان بشه و امریکا بشه رئیس دنیا. یعنی گند زد!
ببخشید این کار های کثیف را می شود توضیح دهید؟؟؟
در ضمن مدیر گرامی عقده چه چیزی را داشت مگر ادولف هیتلر جنگ را شروع کرد؟؟؟
ویرایش شد.
تبلیغ انجمن های دیگر برخلاف قوانین است.
پاسخ
متاسفانه جناب فلانی زیاد در این مورد مطالعه نکردن
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000
(10-07-2012، 18:46)1939 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه جناب فلانی زیاد در این مورد مطالعه نکردن

اگر چیز دیکه ای هست لطفا بگویید
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
(10-07-2012، 18:45)فلانی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2012، 18:40)swastika نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله فکر می کردم هر کی هر کی باشه ولی نمی دانستم شما دیکتاتور هم تشریف دارید خب دیگه وقتی طرف دار دیکتاتوری مثل استالین هستید باید مرام ایشان را هم داشته باشید فکر نمی کردم یک پرسش ساده انقدر براتون عذاب اور باشد
الان می خوای مثل استالین من رو حذف کنید ؟؟؟

شما از این تاپیک میری بیرون وگرنه متاسفانه محروم میشید
[/quote]
جناب فلانی به شما هیچ ربطی ندارد شما نه مدیر هستید و نه طرف پرسش بنده و من هم خلاف قوانین این انجمن کاری نکردم .حد و اندازه خودتان را نگهدارید ....

[/quote]

داری به عقاید مدیر این انجمن جناب نیکلا توهین می کنید
بعدهم میگید اینجا هرکی هرکی همین شما هایید باعث بسته شدن تاپیک دیگران میشوید
[/quote]
نخست اینکه مدیر با کاربر عادی هیچ فرقی در گفتگو ندارد ...
دوم بنده به عقاید ایشان توهین نکردم پرسش کردم
سوم جواب مدیر در حد انجمن نبود خود ایشان با جواب نا به جا شان انجمن خوب و دوست داشتنی فلش خور را پایین اوردند
در ضمن گوش زد کردن تخلف و یا مورد دیگر به شما کاربر عادی هیچ ربطی ندارد
ویرایش شد.
تبلیغ انجمن های دیگر برخلاف قوانین است.
پاسخ
صابر این طور که در مورد هیتلر گفتی انصاف نیست در نظر بگیر ما حقیقت واقعی رو نمی دونیم وشاید هیتلر اینطوری که اغراق می شود جنایت نکرده(من هم قانع به حرف رفقای نازی شدم)
همین طور استالین.
زیرا تاریخ رو فاتحان می نویسند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
دوست من دیگه همه میدونند چک ها و اتریشی ها با عشق به المان پیوستند

فرانسوی ها هم که بازور پیوستند قرار بود اخر جنگ مستقل شوند

اقای فلانی یه چیزی پروند
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط swastika
نقل قول: سوم جواب مدیر در حد انجمن نبود خود ایشان با جواب نا به جا شان انجمن خوب و دوست داشتنی فلش خور را پایین اوردند
شما وسط بحث اسپم دادید.منهم عضر خواهی کردم ولی شما بحثو تموم نکردی.شما دفعات قبل هم سابقه اینجور کار هارو داشتی یادم میاد

ماه ها پیش من .تایپیکی در زمینه محمدرضا پهلوی زدم وشما اومدی بین من ودوست عزیزم عرفان اختلاف بندازی.

شما به مدت یک ماه محروم می شوی.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
(10-07-2012، 18:37)فلانی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2012، 18:34)1939 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

<<...با حالی مصمم می گویم اگر روزی در مقابل یهودیان به دفاع برخیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند آن را فرمان داده است.>>نبرد من انتهای فصل دوم

من میتونم بگم هلوکاست وجود نداشته ولی با اقتدار و افتخار میگم خوشبختانه اخراج یهودیان از المان کار درستی بوده

حتی خود المانی ها هم هلوکاست را قبول داشتند

ميشه به من بگيد كدوم آلمان.اين خود آلماني ها رو مشخص كنيد.من خودم در زمينه ي هلوكاست تحقيق ميكنم.حتي يهودي ها هم هلوكاست رو قبول ندارن.ديويد كول يه يهودي بريتانيايي هست كه آشكارا ميگه هلوكاستي وجود نداره.پل راسينيير يه فرانسوي هست كه در برژن-بلسن زنداني بود و گفت كه هلوكاست تماما دروغه.ديويد ايروينگ كه يه محقق بريتانيايي هست هلوكاست رو زير سوال برده.فرد لشتر متخصص اتاقهاي گاز اهل امريكا گفته در آشويتز،داخائو،برژن-بلسن،باخنوالد و ... هيچ اتاق گازي وجود نداره.
مزه ي آشويتز در سال 2009 تجديد نظر كرده و گفته ما رقم چهار ميليون كشته در آشويتز رو قبول نداريم و يك ميليون رو قبول داريم!!!(اون سه ميليون قبلي از كجا اومده بود خدا ميدونه).مدير دانشگاه عبري ميگه از يهوديا صابون نساختن.بازم بگم يا بسه؟؟؟!!!لطفا وقتي اظهار نظر ميكنين يه چيزي در موردش بدونين.

اين مهم نيست كه هويت ما تكه تكه شده و از هم پاشيده گشته زيرا من سوگند ميخورم دانه دانه ي آن را از هر جاي جهان گرد هم آورم.
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، ps3000 ، در جستجوی حقیقت
نقل قول: دوست من دیگه همه میدونند چک ها و اتریشی ها با عشق به المان پیوستند

فرانسوی ها هم که بازور پیوستند قرار بود اخر جنگ مستقل شوند

اقای فلانی یه چیزی پروند

البته در نظر بگیرید که همه مردم این چنین نبودند بالاخره افرادی هم بودند که در چک یا اتریش مخالف نازی ها بودن.

نقل قول: ميشه به من بگيد كدوم آلمان.اين خود آلماني ها رو مشخص كنيد.من خودم در زمينه ي هلوكاست تحقيق ميكنم.حتي يهودي ها هم هلوكاست رو قبول ندارن.ديويد كول يه يهودي بريتانيايي هست كه آشكارا ميگه هلوكاستي وجود نداره.پل راسينيير يه فرانسوي هست كه در برژن-بلسن زنداني بود و گفت كه هلوكاست تماما دروغه.ديويد ايروينگ كه يه محقق بريتانيايي هست هلوكاست رو زير سوال برده.فرد لشتر متخصص اتاقهاي گاز اهل امريكا گفته در آشويتز،داخائو،برژن-بلسن،باخنوالد و ... هيچ اتاق گازي وجود نداره.
مزه ي آشويتز در سال 2009 تجديد نظر كرده و گفته ما رقم چهار ميليون كشته در آشويتز رو قبول نداريم و يك ميليون رو قبول داريم!!!(اون سه ميليون قبلي از كجا اومده بود خدا ميدونه).مدير دانشگاه عبري ميگه از يهوديا صابون نساختن.بازم بگم يا بسه؟؟؟!!!لطفا وقتي اظهار نظر ميكنين يه چيزي در موردش بدونين.
لطفا بحث هولوکاست رو پیش نیارید که جنجالی میشه وموجب دعوا وصابر گفتن که این بحثو مطرح نکنین.
منم چیزی در این مورد نمی گم.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط علی الهادی ، 1939

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان