امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】

بلک دویل|:

مرضی مرضی>_<

زن آلبرت|:
 سپاس شده توسط Dead Silence
آگهی
میسی مرضی^___<

تو خوبی؟؟؟
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(23-06-2014، 14:53)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 14:51)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 14:49)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهی دخملکم((:
سلام((:

899

سلام مـآمی...

خوبــی مـآمـ (:

اره قلبونت بلم((:

دربیار اون پیستونکو|:

از دیشب تاحالا سه سالت شده بسه|:

اوم!:|

اوکــی مـآم.......پس حـآلـآ که سه سالم شده برام گوشی بخــر....HTC

((:
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
7#* چیز خیلی خوبیه-__-
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
هیچکی منو دوس نداره ._.

سلام ._.
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، T A R A ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، RedSparrow ، Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby ، Dead Silence ، ~KiAηA~
(23-06-2014، 14:51)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 14:49)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.
:V

زهر -_-*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】 13
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
(23-06-2014، 14:53)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 14:52)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I'M SAD !

WHY?!!?!?!?!

Because ...

Who understands !?
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
AngelGoOd ByE 4ever
(23-06-2014، 14:54)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلک دویل|:

مرضی مرضی>_<

زن آلبرت|:

زن آلبرت ؟ چیکار کنم خُ ؟ چی شده مگه ؟
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
(23-06-2014، 14:55)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 14:53)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 14:51)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 14:49)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهی دخملکم((:
سلام((:

899

سلام مـآمی...

خوبــی مـآمـ (:

اره قلبونت بلم((:

دربیار اون پیستونکو|:

از دیشب تاحالا سه سالت شده بسه|:

اوم!:|

اوکــی مـآم.......پس حـآلـآ که سه سالم شده برام گوشی بخــر....HTC

((:

برو به اون بابات بگو>.<
به من چه >.<

+ایسی دوست داداشم یه سگ اورده بود ،پشمالو ی باحال!
اینقدر بغلش کردم باهاش بازی کردم!
میومد پشت پام قایم میشد!
بعد یهو از وسط پام رد میشد!!
اوخخخییی!
من عاشق سگام^__^

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان