امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۲۹ !

یکی هست کمک کنه ؟

بخوایم چرخ گوشت رو ببندیم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سمت تیغ  باید کدوم طرف باشه ؟
آگهی
(16-05-2019، 10:18)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی هست کمک کنه ؟

بخوایم چرخ گوشت رو ببندیم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرف تیزی باید داخل باشه.
 سپاس شده توسط Faust
(16-05-2019، 10:20)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2019، 10:18)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی هست کمک کنه ؟

طرف تیزی باید داخل باشه.

مطمئنی ؟
(16-05-2019، 10:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2019، 10:20)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی هست کمک کنه ؟

طرف تیزی باید داخل باشه.

مطمئنی ؟

عقل خودت چی میگه؟
چرخ گوشت پس گوشت چرخ میکنه

پس تیزی باید داخل باشه که وقتی موتور گوشت رو میچرخونه به تیزی برخورد کنه و چرخ بشه.
 سپاس شده توسط Faust
(16-05-2019، 10:23)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقل خودت چی میگه؟

پس تیزی باید داخل باشه که وقتی موتور گوشت رو میچرخونه به تیزی برخورد کنه و چرخ بشه.

عقل منم همینو میگه منتها سرچ کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  اومد مهندس !!
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(16-05-2019، 10:28)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2019، 10:23)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقل خودت چی میگه؟

عقل منم همینو میگه منتها سرچ کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  اومد مهندس !!

نه نه ..
تیغه باید به سمت بیرون باشه ..
من اشتباه کردم .. الان رفتم دیدم ..
قسمت اول رو اشتباه کردم باید به سمت بیرون باشه که گوشت بین توری آهنی و تیغه گیر میکنه چرخ بشه ..
 سپاس شده توسط Faust

(14-05-2019، 9:08)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کسی هس؟
سلام اون موقع نه ولی الان آره :|

خخخ مرسی از حضور گرمت
 سپاس شده توسط Mr.Ramin
(16-05-2019، 10:39)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نه ..
تیغه باید به سمت بیرون باشه ..
من اشتباه کردم .. الان رفتم دیدم ..
قسمت اول رو اشتباه کردم باید به سمت بیرون باشه که گوشت بین توری آهنی و تیغه گیر میکنه چرخ بشه ..

رسماً به من گفتی خنگ حالا خودت اشتباه کردی (((:

دمت گرم مرسی .
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(16-05-2019، 10:40)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2019، 9:08)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کسی هس؟
سلام اون موقع نه ولی الان آره :|

خخخ مرسی از حضور گرمت
خواهش می کنم Big Grin
A psychopath bibliophile
چه سکوتی

بریم به یاد سه سال پیش رو مود فلان کردن تو شعرها
اههه یادش بخیر چ آسیایی ما نرفتیم
حالا همه باهم

دیجی صبا وارد میشود

حللا وای وای
دیشب پریشب اشکنه داشتیم
رفتم بخورم قاسقنداشتیمقرفتم بخوابم 
ماکت نداشتیم
وای وای
رنگ موهای شراره قشنگ و نازه
توبخند برام تو بخندتنها موندم برات تو بخند
دیجی ریمیکس
دوست دارم 
من بیچاره
آخه دلم تو دنیا جز تو 
کسی داره
حالا همه باهم
بختیار بختیار
آها دختر رشتی 
دختر رشتی
ای تی کله گرزک بگشتی????

سلام علیکم سلام علیکم
عذری خانم
یااللهسلام علیکم والده مش ماشاالله
این ور اون ور شد ننداز
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Mr.Ramin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان