امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

(26-04-2021، 14:10)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 14:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو درستو بخون عمو بدو بدو

ماهم خودمون نخواستیم بریم تجربی. گفتن برو تجربی.
من پدرم بم گف برو هر چی دوس داری و علاقته
داداشمم بم گف برو فنی حرفه ای و کامپیوتر
ولی با دست خودم رفتم انسانی و خودمو بدبخت کردم...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
آگهی
@"Musalick"
سلام حاجی Bb7
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
(26-04-2021، 14:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Musalick"
سلام حاجی Bb7
خدا بخیر بگذرونه Telegh_01
سلامی گرم به تو ای گرگ خسته!
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، THEDARKNESS
(26-04-2021، 7:49)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 22:37)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بله خواهران و برادران مومن همیشه الطافشونو ب ما روا داشتند
ولی حقیقتا مقصود خداس حسام و اینا بهانسD= 

خداوکیلی اگه پست نزاری تو تاپیکم امشب شهیدت میکنم     Telegh_01

امشب که گذشت  Telegh_01
باشه یه روز میزارم دنت وری ^.>

(25-04-2021، 22:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر
بیا خونمون بدو
یکم دیگه سهون میاد خونه خونه کثیف باشه کتکم میزنه

قلبم شیکست :|

مهم عشقمونه

(26-04-2021، 10:31)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 19:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa
صنم فک نکن چون خواهر سهونی کاری باهات ندارم -__-
توم عمه ی بچه هامی

بَده آروم یه گوشه نشستم خواهر شوهر بازی درنمیارم؟ 
بعدم من انقدر مهربونم که حیفه عمه باشم. خاله‌م. 

ن بچمخاله زیاد داره): دوس نداری خواهر سهون شی؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa
(26-04-2021، 14:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 14:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Musalick"
سلام حاجی Bb7
بی ادب
خواستم تگت کنم خوشحال شی):
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(26-04-2021، 14:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 14:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی ادب
خواستم تگت کنم خوشحال شی):
دیگه شما ببخش دیگه ما اضافه ها کنارتونیم و هی مایه ننگتون میشیم D=
چخبر ؟ شوهر پیدا نکردی هنوز ؟ 
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، *Aɴѕel*
(26-04-2021، 14:17)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 14:10)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهم خودمون نخواستیم بریم تجربی. گفتن برو تجربی.
من پدرم بم گف برو هر چی دوس داری و علاقته
داداشمم بم گف برو فنی حرفه ای و کامپیوتر
ولی با دست خودم رفتم انسانی و خودمو بدبخت کردم...

من دست خودمم بود میرفتم تجربی ولی خب دلم نمیخواد کنکور تجربی بدم نمیزارن.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، Prometheus
بیخیال..دونه های تسبیحت چندتا شد؟ :'|
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
کــــی از هــــمه ژیگـــر تــــــــره"-"
 سپاس شده توسط Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(26-04-2021، 15:22)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کــــی از هــــمه ژیگـــر تــــــــره"-"

اون دختره :'|
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان