امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفتگوی آزاد نسخه ی 271 "

(26-09-2015، 19:55)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی از کجا فهمیدی ؟ و کی بهت گفت ؟ -_-

من گفتم :|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، گندم 76
آگهی
(26-09-2015، 19:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:50)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

منو بخشیدی ؟ T_T

شما فعلا دهن اين دوستتو ببند:|

دهن علی سام وانو ببندم … شوخی میکنی ؟
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، bOoOoOy ، # αпGεʟ ، گندم 76 ، *VENUS*
سر شام ی فلفل خوردم 
دارم میترکم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، گندم 76 ، bOoOoOy
بیکارترازمنم وجودداره ؟ :|
نه مشقی دارم و نه خوندنی بازی هم نمیدونم چی کنم گوشیمم مامانم گرفته نمیتونم برم تلگرام
ای خدا cry girl
" گفتگوی آزاد نسخه ی 271 " 133

سپاس شده توسط گندم 76 ، bOoOoOy
(26-09-2015، 19:53)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:52)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:49)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:47)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| yani enqad bad bkhtm k majazi rell bznm

Ba yki hasm :| vaqei..

Aqa in gandom b mn mikhore hamid bachas :V
من
با تو *.*
با حمید*.*
نه
ترجیح میدم سینگل باشم

Mnm cngle am ._.

Hminjori gofdm :||

Ee znm omd^_^*

Slm armina ^_^*

آره جون عمت
سینگل*.*

سلام آرمینا جونم

Mamanmm bavr nmikone :|||

+arminaaa ):

Eshqam ^_^*
حرف شما حجته :|

مگه میشه باور نکرد*.*
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ
(26-09-2015، 19:59)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام گندم جون

سلام آجی*.*

خوبي گلم؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
Del b del ra dare armina -_-

(26-09-2015، 20:00)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه مشقی دارم و نه خوندنی بازی هم نمیدونم چی کنم گوشیمم مامانم گرفته نمیتونم برم تلگرام
ای خدا cry girl

Jon jooooon :V
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، *VENUS*
(26-09-2015، 20:00)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای خدا cry girl

آخی*.*

درکت میکنم:|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(26-09-2015، 19:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام گندم جون

Jon jon :V

(26-09-2015، 19:55)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی از کجا فهمیدی ؟ و کی بهت گفت ؟ -_-

:||| qarar bod ky znm bdi..??

ازت متنفرم -_-
نه بیشترازمن ._.

سپاس شده توسط bOoOoOy ، گندم 76 ، *VENUS*
(26-09-2015، 20:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-09-2015، 19:59)گندم 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام گندم جون

سلام آجی*.*

خوبي گلم؟
مرسی آجی تو خوبی*.*
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان