امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

واییییییییی من کی پس 2 ستاره میشم =ا ؟!
عرفانننننن
آگهی
(06-03-2014، 13:56)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:53)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:46)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان اگر نسخه جديد خواستيم من بزنم خواهش *______* تو خدا

بی ادبا نسخه نمی زنن:|

-_____-
من ميخوام نسخه درس كنم باشه ^.^

مگه مدیر بحث و گفتگویی ؟؟ -_^
نه -_______-
ولي فك كنم اگر اجازه بگيرم بشه ^0^

(06-03-2014، 13:56)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:53)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:46)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_____-

نه -_______-

.
..

.

.شما می‌خواهید بلافاصله پس از ارسال یک پست، پست دیگری را ارسال کنید. لطفاً 46 صبر کنید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 139
(06-03-2014، 13:57)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع اینه که خودم خودمو نمیشناسم:|
بامنم قری؟:\

مگه من قر میکنم؟! |:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 139
ايسان با خودتم قهري ا=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 139
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(06-03-2014، 13:57)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رزی؟! |: سلـآم دوسی ^_^
آیسی ^__^
سلام خره ^_^

(06-03-2014، 13:57)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-_____-

نه -_______-

-_____-

نه -_______-

.
..

.

.شما می‌خواهید بلافاصله پس از ارسال یک پست، پست دیگری را ارسال کنید. لطفاً 46 صبر کنید.

ما که مدیرشیم هنوز تو کفشیم :|

میگم چرا مال تو میگه صبر کنید برا من نمیگه ؟ O_o
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، MONA-GH
زکی!

ایسان . عسل . عرفان و ...
اصلا محلم ندید یهو چیزیتون میشه هاع .. . .
اصن من رفتم
جواب خدافسیمم ندید Angry یهم چیزیتون میشعDodgy

(06-03-2014، 13:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:57)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوع اینه که خودم خودمو نمیشناسم:|
بامنم قری؟:\

مگه من قر میکنم؟! |:

فعلا که معلومه با من قهری . . .
نه سلام نه خدافس . . .Dodgy
از تاتار اجازه بگيرم ^=^
گــفـتگـوے آزاد 【86】 139
(06-03-2014، 13:59)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ايسان با خودتم قهري ا=

خـدا از دهنت بشنوه |: .. یکی دهنه اینو طلـا بگیره .. {:

(06-03-2014، 14:00)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:57)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسی ^__^
سلام خره ^_^

کوجا بودی عبضی!؟ |:

محل نمیدادی!؟ -_- ..
 سپاس شده توسط Mason ، MONA-GH
(06-03-2014، 14:02)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:59)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ايسان با خودتم قهري ا=

خـدا از دهنت بشنوه |: .. یکی دهنه اینو طلـا بگیره .. {:

(06-03-2014، 14:00)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسی ^__^
سلام خره ^_^

کوجا بودی عبضی!؟ |:

محل نمیدادی!؟ -_- ..
طلا ازش نداره ا=
بلريان بگير عزيزم
گــفـتگـوے آزاد 【86】 139
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(06-03-2014، 14:00)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا که معلومه با من قهری . . .
نه سلام نه خدافس . . .Dodgy

من کی سلام کردم که این بار دومم باشه!؟ |: ..

من همیشه ب چند نفر خاص سلـام میکنم خانوم -_- ..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان