امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(12-08-2014، 10:47)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:45)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: دیگه در موردم شایعه درس نکن من اون حرف هارو تو میگفتم اینجا تبلیغ هیچ فروم دیگه ای رو نکردمDodgy

شیوا استفاده از کلمات رکیک Sleepy .. !

محرومش کن -_-

حرف رکیک نبود سانسورش اسم انجمن بود25r30

فک کردم منظورش چیز بود :|||||||||||||||||||||

آدم با چوب تو استخر شنا کنه انقد ضایه نشه :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، tyjtfhdhr ، Mïņ̃†êR ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(12-08-2014، 10:45)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: دیگه در موردم شایعه درس نکن من اون حرف هارو تو میگفتم اینجا تبلیغ هیچ فروم دیگه ای رو نکردمDodgy

محرومش کن -_-
حصود اون اسم ی فروم دیگه بود ک سانسور کردم خیلی میترسی من نوینسده ی نرم افزار شم نع؟
باید هم بترسی چون میشم
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
فاطییی امضاتو عوض کُن توووووووووووووو >_<

آ راستی کیکت چی شُد ؟ /:

سلامـ ^_^ ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 141
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Mïņ̃†êR ، CTG ، Dead Silence ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(12-08-2014، 10:46)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:39)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیـــــوااااااا >_<

منو مُدیر کُن =)))))))))))))))))))

چند وقته نویسنده ای؟Angel
مگه تو میتونی مدیر کنی شیوا ? O_o

میره بخش مدیران پیشنهاد میده مدیران نظرشونو میگن صابر کنترل پنل ناظم بغل کنترل پنل کل مدیر میکنه
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(12-08-2014، 10:46)AMIR.MJ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیفو چرا پروف منو ویرایش کردی نامرد
هههههههههp345
(12-08-2014، 10:46)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:39)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیـــــوااااااا >_<

منو مُدیر کُن =)))))))))))))))))))

چند وقته نویسنده ای؟Angel
مگه تو میتونی مدیر کنی شیوا ? O_o

p345

(12-08-2014، 10:47)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:44)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:41)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شيوا ميس >_<¡

حداقل قشنگ اهنگو گوش بده25r30

||:
منم ميخوام بذارم ._.
همراه اولم داره ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، CTG
(12-08-2014، 10:48)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:47)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محرومش کن -_-

Big GrinBig GrinBig Grin
من بفهمم چرا اینقد ب من حسد میورزی نصف مشکلا تو این انجمن حلعTongue
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
اميرو مدير كنيد .—. هعي

سلام آيسان^_^*
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(12-08-2014، 10:47)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیغغغغغغ مرضیههههههه >_<

cry girl

خوبی ؟ ^________________^

دلم واست تنگ شده بود cry girl

یه لحظه آواتارتُ دیدم فک کردم خودمم ._.

جییییغغغغغغغ فاطی >__________<

تــــــــو خـوبی نــــــــــفس !؟ ^___________^

می تو S: .. Confused

مایلی ._. نمیدونم چرا فک میکنم مایلی خودتی :| ..

نقل قول: حصود اون اسم ی فروم دیگه بود ک سانسور کردم خیلی میترسی من نوینسده ی نرم افزار شم نع؟
باید هم بترسی چون میشم

خوشحال باش ! :|

من تو گردشگری فعالیت میکنم 1000 تا موضوع دارم !

تو بخشایه دیگه تفریحی فعالیت میکنم !
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، βΑllεяiηΑ♡
(12-08-2014، 10:49)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 10:48)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محرومش کن -_-

Big GrinBig GrinBig Grin
من بفهمم چرا اینقد ب من حسد میورزی نصف مشکلا تو این انجمن حلعTongue

امیر خره شمارتو تو پ.خ بده امروز بیا دم کانون زبان ایران
(12-08-2014، 10:50)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اميرو مدير كنيد .—. هعي

سلام آيسان^_^*
منه؟
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان