امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://soft98.ir/tags/%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2584%25D9%2588%25D8%25AF%2BHangouts/&ved=2ahUKEwjpr-mRobbsAhVOURUIHe9fAMoQFjAFegQIBRAB&usg=AOvVaw26Qi3WcNPSncLAjh2d6WPR

@":ǟrǟֆɦ :м"
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط BIG-DARK
آگهی
بیخود وقتتون رو هدر نکنید برا این اکیپا دوروز دیگه همه لفت میدن
قبلا گروه زده بودیم با بچه ها(شیوا ادمینش بود) باید همرو جمع کنید حداقل 10 تا کابر فعال داشته باشید بعد گروه بزنید ..
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *VENUS*
@ʜɪᴅᴅᴇɴ

#پایدار_نه_پای_دار
من که فعالم.
بهشون گفتم الان اکیپ نزنیم ولی گوش نکردن.
Everything is Temporary(:
(15-10-2020، 11:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها؟
حقیقتا من هنوزم گیجم .. من دقیقا نمیدونم این اکیپ دقیقا چه معنی ای میده اینجا
من به آرشم گفتم.. قبلا ۳۰ نفر عضو فعال هر روز تو گ.آ حرف میزدن.. بعد خب بعضیا با بعضیا خیلی اوکی بودن یا با بعضی دیگه دعوا داشتن.. خب اره اونجوری اکیپ اکیپ میشدن
ولی حالِ الانه فلش متفاوته.. مگه کلا چند نفریم ؟
من با اینکه هممون تو تل gp داشته باشیم کاملا اوکیم .. خیلیم عالی
ولی دقیقا نمیفهمم خب الان هدف از تشکیل این اکیپ چیه.. ما که همه با هم رفیقیم دیگه..
اصلا چی شد ایده اکیپ به ذهنتون رسید؟
اگه منتظورت اینه که با هم بیرون فلش در ارتباط باشیم مثلا تل من اوکیم کاملا

(15-10-2020، 11:46)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه خبر تداشت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک اکیپ رو سپاس نمیکرد /)

چطوری تو جیگیل طلا /)

الان ممکنه یکی روبیکا داشته باشه یکی نداشته باشه.

ولی هنگ اوتس رو همه گوشی ها هست....

مچکرم ^.^
تو چطوری؟

(15-10-2020، 11:52)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو با ارمی صمیمی تری یا من؟
بزار به اکیپ سه نفرمون برسیم حاجی|:
راضی باشه یه اوکی می ده دیگه وقتی تا حالا حرفی نزده بی خیالش شین D;

من فقط میگم تو این فضا وقتی همه با هم اوکیم اکیپ یکم معنی نمیده..
میدونی چی میگم؟

تل نه روبیک
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ 146
(15-10-2020، 12:06)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2020، 12:04)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^
چرا خب گل؟=>
اوه اوه از چه لحاظ14k

اینطوری بهتره .. یه دور میزنه ادم و میره bathtime
صحبت میکنیم حالا راجبش D:

نمی گی دل ما تنگ میشه((:
بی صبرانه منتظرمD:
 سپاس شده توسط ßяɪcε
(15-10-2020، 12:08)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://soft98.ir/tags/%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2584%25D9%2588%25D8%25AF%2BHangouts/&ved=2ahUKEwjpr-mRobbsAhVOURUIHe9fAMoQFjAFegQIBRAB&usg=AOvVaw26Qi3WcNPSncLAjh2d6WPR

@":ǟrǟֆɦ :м"

لبتاب از ممن نیست از بابامه
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

▼ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸3 ▼ 146
@ʜɪᴅᴅᴇɴ

من نفر بعدی صندلی داغ.....
صدرا امضات رو عوض کن.
Everything is Temporary(:
سلام و صد سلام
هزار و سیصد سلام
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان