امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144

من برم خودمو به تخت قلو زنجیر کنم یه وقت شب تارا نیاد .......

بدرود
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط T A R A ، ERF@N ، † αƖιєη †
آگهی
(16-06-2014، 16:17)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها تارا در پیام خصوصی از من خواست عکس لختمو بذارم:4fv:

O.o
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(16-06-2014، 16:08)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 15:57)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 15:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو میشناسید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=93268

؟؟

همکلاسیه فریده :|
این عکسارو پخش می کنه! فریدم دست داره!

هه ((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 147
 سپاس شده توسط ERF@N ، ∆ MeRzaD ∆
(16-06-2014، 16:17)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

o_O
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، šhεïdα
(16-06-2014، 16:19)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورنوری^-^
رکی^-^
مهی^-^
رُجــی *-*
خـوبـیع ؟! {:
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
(16-06-2014، 16:22)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 16:08)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 15:57)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 15:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو میشناسید:

http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=93268

؟؟

همکلاسیه فریده :|
این عکسارو پخش می کنه! فریدم دست داره!

هه ((:
تارا |:
بش فک نکن |:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط T A R A
دوتاشون نيستن ك سه سال بودن الان رفتن مرخصي خخ

سروش بروبزارمن آروم بمونم دي:
Channel
 سپاس شده توسط Av!Sh@ 1D ، ∆ MeRzaD ∆ ، #marya# ، T A R A ، šhεïdα

تا نشونش ندی ولت نمیکنه |:
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، šhεïdα ، † αƖιєη †
(16-06-2014، 16:23)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوتاشون نيستن ك سه سال بودن الان رفتن مرخصي خخ

سروش بروبزارمن آروم بمونم دي:

من امنیت ندارم|:
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(16-06-2014، 16:16)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

های گایز :|

تارا ._.
جونم؟! ._.

کثافته آشقال خفه شو دروغ گو نکبت >_<
(16-06-2014، 16:22)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم خودمو به تخت قلو زنجیر کنم یه وقت شب تارا نیاد .......

بدرود

گمشو ._.
گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 147
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، S R U H

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان