امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ189(2

(11-08-2014، 15:00)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:59)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:58)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:56)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:55)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین پسر گُل من تُرو آوردم اینجا تآ عآدت کُنی بیای >_< .. !

اَههه .. نآ سلامتی میخآستم قسمتی از گُناهام و پآک کنم :||||||| .. !

پری با همین کفش صورتی و که تو پامه میام میزنمتاااااااااا >_< .. :| !
باع.
چه گناهی؟
نمیدونم :| ..

این همه به تُ بدی کردم :| ..
فکر کنم اشتباه گرفتی.
تو کجاش به من بدی کردی؟

قبلا :| ..

یادت نمیاد ؟ :|

به همین زودی فراموش کردی >_< **** :|||||||||||||!
یه مثال بزن.
نمیفهمم چی میگی.
آگهی
(11-08-2014، 14:59)nazi_k نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

UndecidedHuh
نازی شکلک خالی نده >_<
(11-08-2014، 14:58)んム刀ノリ乇 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بقیه رو نمی بینی نازی؟خخخخ
نوید اونور صدات میکنه خخخ
....
برا من فسیل شده مهی !
اممممم ا نوید صدام میکنه؟ پس پاشو بریم اونور خخخخ شوخیدم باو ن بقیه رو نمیبینم
 سپاس شده توسط αѕтer
خدافس:||||||||||
 سپاس شده توسط αѕтer
(11-08-2014، 15:01)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 15:00)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:59)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:58)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:56)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باع.
چه گناهی؟

فکر کنم اشتباه گرفتی.
تو کجاش به من بدی کردی؟

یه مثال بزن.
نمیفهمم چی میگی.

میرفتم همش به مامان بزرگم :|||||| {پاری} عکسهای خصوصی تُرو نشون میدادم >_< ..
(11-08-2014، 15:01)nazi_k نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 14:58)んム刀ノリ乇 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بقیه رو نمی بینی نازی؟خخخخ
نوید اونور صدات میکنه خخخ
....
برا من فسیل شده مهی !
اممممم ا نوید صدام میکنه؟ پس پاشو بریم اونور خخخخ شوخیدم باو ن بقیه رو نمیبینم
البته غیر از مَـهی کسی ج سلام نداد(:!
حال اونور نیس
من 10 مین دیگ برم چرت بزنم بعد برم سراغ درس!
شَهرام ؟ :| ..

عشقم زر بزن عزیزم >_< ^_^ :|||||| !
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، Mason
(11-08-2014، 15:02)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 15:01)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم اشتباه گرفتی.
تو کجاش به من بدی کردی؟

یه مثال بزن.
نمیفهمم چی میگی.

میرفتم همش به مامان بزرگم :|||||| {پاری} عکسهای خصوصی تُرو نشون میدادم >_< ..
خودش ازت میخواست؟
خودافس(:
چقد اینور اونور میکنن اینا نمیگن منو انقد تکون بدن بالا میارمbathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط αѕтer

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان