امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات در مورد اخطار ها !

به نظر من باید قوانین بذاریم برای مثال :

هر 15 اسپم 30 % اخطار یک ماهه و درصورت تکرار 60% اخطار دو ماهه

باید مثل قوانین انجمن این قوانین باشه تا کسی اگه اعتراض کرد این رو نشونش بدیم

و همه مدیران باید بر اساس این قانون اخطار بدن تا اگه مدیری هم قوانین رو رعایت نکرد

بشه اون رو ثابت کرد !!!
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط ☣kHuN aShAm GiRlS☠
آگهی
(03-07-2014، 11:34)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نظر من باید قوانین بذاریم برای مثال :

هر 15 اسپم 30 % اخطار یک ماهه و درصورت تکرار 60% اخطار دو ماهه

باید مثل قوانین انجمن این قوانین باشه تا کسی اگه اعتراض کرد این رو نشونش بدیم

و همه مدیران باید بر اساس این قانون اخطار بدن تا اگه مدیری هم قوانین رو رعایت نکرد

بشه اون رو ثابت کرد !!!

قانون انجمن اینه :

اگر کسی تازه وارد باشه و چند تا اسپم بده ، 20 درصد اخطار برای 5 روز به او داده می شود .

اگر کسی سابقه ی گرفتن اخطار به دلیل اسپم را داشته باشد ، 20 درصد برای 2 هفته به او داده می شود .
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
ما که ندیدم بذارین تا همه ببینن نه مدیرا
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط 30Ḱᗩᔕ ، ♥CRAZY G!RL♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
(03-07-2014، 10:14)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یع سوال دیگه هم بپرسم ؟ :|

می پرسم :|

من که الان به این دلیل اخطار دارم ممکنه نویسنده نشم ؟ :|

اگه فعالیتتون خوب باشه و با تاپیک های خوب ، بتونید اسپم هاتون رو جبران کنید ؛ و البته دیگه اسپم ندید امکانش هست نویسنده بشید .

اخه دلیل اخطارم که اسپم نیس :/
پاسخ
(03-07-2014، 12:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:14)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:11)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه فعالیتتون خوب باشه و با تاپیک های خوب ، بتونید اسپم هاتون رو جبران کنید ؛ و البته دیگه اسپم ندید امکانش هست نویسنده بشید .

آهان الان دیدم ... |:

خب اگه اخلاقتون رو خوب کنید امکانش هست نویسنده بشید .
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، ♥CRAZY G!RL♥ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
(03-07-2014، 12:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 12:05)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان الان دیدم ... |:

نه من برای همین سری میگم :|

همین الان که قرار امروز فردا نویسنده هارو انتخاب کنن :|

ممکنه مثلا من تو لیست باشم حالا که اخطار گرفتم رد شم :|

یا مثلا بین من و یه نفر دیگه شَکی باشه :|

حالا که من اخطار گرفتم اون نویسنده شه :|

حالا این مثال بودآ :|
پاسخ
(03-07-2014، 12:30)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 12:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهان الان دیدم ... |:

نه من برای همین سری میگم :|

همین الان که قرار امروز فردا نویسنده هارو انتخاب کنن :|

ممکنه مثلا من تو لیست باشم حالا که اخطار گرفتم رد شم :|

یا مثلا بین من و یه نفر دیگه شَکی باشه :|

حالا که من اخطار گرفتم اون نویسنده شه :|

حالا این مثال بودآ :|

احتمالش کمه این دفعه بشی ...

اگه اخلاقت خوب شه انشاالله دفعه بعدی .. (:
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
(03-07-2014، 10:00)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20% برای دو هفته خیلی کم است!
برای شما که دارید نویسنده میشوید و همینطور از من هم در این باره بیشتر میدانید نباید خطایی س بزند!
و این رو هم خوب میدانید که من به دوستام هم اخطار دادم!...

حرف شما متین و من به نظرتون احترام میذارم !

بله درسته ... ولی من مجبور بودم اون حرفی که ایشون زدن رو تکرار کنم ...

وگرنه الان نزدیک چن وقته که دیگه حتی حرفی رو هم با سانسور نمیزنم ! Sleepy

به هر حال ممنون ! میدونم شما به وظیفت عمل کردی و حق داشتید اخطار بدید ...

(03-07-2014، 10:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 هفته که خیلی کمه ... Undecided

کمه ؟ :/

دو هفته ینی 14 روز ! :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥CRAZY G!RL♥ ، melodi+ ، Brooklyn Baby ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
(03-07-2014، 13:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2014، 10:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2 هفته که خیلی کمه ... Undecided

کمه ؟ :/

دو هفته ینی 14 روز ! :|

شانس اوردی مدت اخطارت 14 روزه
اگه 3 یا 4 ماه بود چیکار میکردی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالات در مورد اخطار ها ! 15
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، 30Ḱᗩᔕ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
به نظرم مدتش باید بیشتر شه. امیر بیشترش کنSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوالات متداول انجمن
  سوالات درباره ی وبلاگ سازی !
  سوالات مربوط به اعتبار ها !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان