امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☆~گفتگوی آزاد || نسخه 419☆~

(09-04-2021، 13:16)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2021، 13:15)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا این دیگه چ پیشنهادیه/=
اخه کجا بریم سر صبی  اونم دختر تنها
چ کنیم

یه راه دیگم داره. به زن باردار واجب نیست. Big Grin
باران نظرت راجب این چیه؟

(09-04-2021، 13:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هن؟!
کاش مردا مجبور بودن حداقل ی روز در سال ، حس دخترا رو درک کنن-___-
با این وضع پسران سرزمینم چیز چرتی گفتی

عذرخواهم
کدام وضع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(09-04-2021، 13:16)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2021، 13:15)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این میگن کلاه شرعی .
+
درسته همه نیستن. ما چشامون اشعه x هست همه چیزو میبینیم.

دقیقا منم بش گفتم با این کار کیو گول میزنیم خودمونو یا خدا رو؟:/

افرین خیلی درست گفتی
من ک فک نکنم بگیرم
_
هر چی میکشیم از دست این حاجیاس
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh ، THEDARKNESS
(09-04-2021، 13:18)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک سرم درد میگیره روزه میگیرم._.
آب بدنم کم میشه._.

چرا تو انقد مث منی@_@
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(09-04-2021، 13:18)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک سرم درد میگیره روزه میگیرم._.
آب بدنم کم میشه._.

برای بدنت ضرر داشته باشه نباید بگیری
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(09-04-2021، 13:19)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2021، 13:16)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا منم بش گفتم با این کار کیو گول میزنیم خودمونو یا خدا رو؟:/

افرین خیلی درست گفتی
من ک فک نکنم بگیرم
_
هر چی میکشیم از دست این حاجیاس

والا نمیدونم من ک اعتقاد ندارم اصن ولی شاید انجامش بدمTelegh_01
Nashenas(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، βάરãɲ
(09-04-2021، 13:17)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2021، 13:16)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس شما میگین همین نام کاربری رو بزارم ولی بدون ستاره؟

اره خوبه ^_^
ولی فونت هم تغیر کنه جالب میشه
چشم هر چی شما بفرمایید
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(09-04-2021، 13:18)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-04-2021، 13:16)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باران نظرت راجب این چیه؟

عذرخواهم
کدام وضع
ادمی که خودشو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد.
منم تو شونم راه نمیدم توضیح شفاف بدم.
 سپاس شده توسط βάરãɲ
تو کجایی الان ببین دنبال تو چجوری میگردم ute
بودی شهرو چراغونی میکردم c24
من تو رو زندونی میکردم که نری فقط!aah

(09-04-2021، 13:15)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا این دیگه چ پیشنهادیه/=
اخه کجا بریم سر صبی  اونم دختر تنها
چ کنیم

باران نظرت راجب این چیه؟

(09-04-2021، 13:16)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هن؟!
کاش مردا مجبور بودن حداقل ی روز در سال ، حس دخترا رو درک کنن-___-
هعی راه حل عمتو برا من نگو*.*
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
من عشق روزه ام ی بار ۹ سالم بود پس افتادم بردنم بیمارستان ولی ب هیچ وجه قبول نکردم روزمو بشکنم:////
دخمل تا این حد پایبند ب اعتقاداتش کجا دیدین؟:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان