امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹

(14-11-2020، 16:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 16:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاب بیا اهنگ طرفم نیا رو بخونیم
برا امیده
لنتی خیلی خوبه°-°

وای اره لنتی .-.

به نظرت خوب میشه
ارمی بیا تل!

(14-11-2020، 16:20)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرت چیه خودت بفرسی ((((((((::::::

با تو*.*!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، Волшебник
آگهی
خوب میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник
(14-11-2020، 16:16)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

such a wow
prtnr Teh vst Ok shod Korish×°×
Mnm miaaaaam)))))===
پارتنر؟ نه اصلا.. دختر گیمر اصا حیفه به چیزی جز گیمر بودنش فکر کنی
فقط باید به رسم مهمون نوازی یع شکلات کیت کت واسم بخره و یه گیم نت
بغدشم بوس بای
از اونجا مستقیم زیر پل زاینده رود  (:
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، Волшебник
خیلی وقته برام اطلاعیه ای نیومده..
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник
گیم؟!

من اصلا ازش سر در نمیارم
یادم میاد بچه بودم یهps2داشتمD:
عجب دورانی بود
نآشناس
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Волшебник
(14-11-2020، 16:23)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 16:16)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

such a wow
prtnr Teh vst Ok shod Korish×°×
Mnm miaaaaam)))))===
بغدشم بوس بای

0OofF biaaaa. ==))))

(14-11-2020، 16:24)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Mn Etelaiye Mishm Vast Sehonk(:
Vibe
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(14-11-2020، 16:29)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 16:23)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بغدشم بوس بای

0OofF biaaaa. ==))))

(14-11-2020، 16:24)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوساعت دارم فک میکنم چی تایپ کردی تازه فهمیدم خب فارسی بنویس دیگه/:
ممنون(:♥
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
crying crying crying
ناشناس
(14-11-2020، 16:32)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 16:29)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

0OofF biaaaa. ==))))

دوساعت دارم فک میکنم چی تایپ کردی تازه فهمیدم خب فارسی بنویس دیگه/:
ممنون(:♥
Heart

(14-11-2020، 16:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گیم؟!

من اصلا ازش سر در نمیارم
عجب دورانی بود

الحق ک زن خودمی
منم بلد نیسم((((((===
Vibe
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(14-11-2020، 16:41)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-11-2020، 16:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گیم؟!

من اصلا ازش سر در نمیارم
عجب دورانی بود

الحق ک زن خودمی
منم بلد نیسم((((((===

واقعا سر در نمیارم
نآشناس
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان