امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه 403

(07-02-2021، 21:59)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:57)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آجی بارانم ناراحت نباش الان چار تا تایپ کش دار مینویسم میتمرگن سر جاشون ۰-۰/:

افرین اجی قشنگم
من ک دیگه خستم^_^
انقدر التماس کردم من رو بن‌کنن نکردن Sad

عه این چه حرفیه &^&/:
آگهی
(07-02-2021، 22:06)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:53)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم///: با من حرف زدنی چی؟استرس داری؟.-.
بله بله مشاهده کن/:

نه Telegh_01 اصلا الان فهمیدم با عزرائیل رل زدع بودم Telegh_01
نشانه عاشقیه
ط غلط خوردی با من رل زدی/:
(07-02-2021، 22:06)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:37)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی گفتی؟؟.____.
وقتی دو تا کیپاپر دارن حرف میزنن یه بچه نمیپره وسط!!
یاد بگیر بت نگن بی تر ادب!! :/

خو تو منو میقاطونی تو بحث منو تگ میکنی منگل تو قبر ۰-۰/:

(07-02-2021، 22:00)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 21:54)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من خوب نیستم
عالیم ۰-۰  Big Grin

حتما همینطوره

ممنانم موسیو *-*
حیف شکلک نداره ۰-۰ &^&///:
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(07-02-2021، 20:55)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

exo-l
نم طرفدار موموعا
سیهو لاور
با مرام و معرفت ._.

مامامو نه مو مو مو ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(07-02-2021، 22:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 22:06)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی دو تا کیپاپر دارن حرف میزنن یه بچه نمیپره وسط!!
یاد بگیر بت نگن بی تر ادب!! :/

(07-02-2021، 22:00)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما همینطوره

ممنانم موسیو *-*
الان که فهمیدی به تو ربطی نداره .-.
عا یا گم میشی وب یا از اینجا گم میشی یا تو هر دو میباشی .-.

(07-02-2021، 22:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 20:55)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

exo-l
نم طرفدار موموعا
سیهو لاور
با مرام و معرفت ._.

مامامو نه مو مو مو ._.

اوه ببخشید اشتباه تایپی بود...انجمن زندس...پیش میاد ._.
اگه حوصله کردم اصلاحش میکنم ای....
ای....
ای...هوممم ایییییی....دختر جوان!!

یعنی گند زدم به ارسالم...اینو راحت میتونم بگم :|
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
(07-02-2021، 22:07)Baranis نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 22:05)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وویی اشکال نداره. خوب شد توام دیدی وگرنه باید باز تگ میکردم Big Grin
منم خوبم

خخخ اره
اطلاعیه برام اومد خو Big Grin
+
شکر ک خوبی خوجملم^_^♡

مرسییی فداتشمSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(07-02-2021، 22:16)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-02-2021، 22:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنانم موسیو *-*
الان که فهمیدی به تو ربطی نداره .-.
عا یا گم میشی وب یا از اینجا گم میشی یا تو هر دو میباشی .-.

خو فرزندم اون سندرم تگ بی قرارت را رو من پیاده نکن ربطیده نشم خو ۰-۰
الان گم میشم بکپم بابام بلا نسبت بقیه (به غیر تو۰-۰) و دور از جون خودش داره عینهو این گاوای چش قرمز تو گاوبازی هس که شنل قرمز دنبال میکنن نفس میکشه بیسم الله نور بیسم الله نور ۰-۰
چت همگی خوش ۰-۰

هنو نگرفته لپ تاپو الحمدالله فعلا بلا نسبت فک کنم در مرحله تیز کردن شاخاشه که بیاد تو لوزالمعدم ۰-۰ /:
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
دعوا نمیکنید؟  Telegh_08
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، βάરãɲ
(07-02-2021، 22:27)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعوا نمیکنید؟  Telegh_08

هن؟؟۰-۰ حاج محمد الان دقیقا با کی بیدی ۰-۰ /:
عژببببب مدیری ک دعوا دوس دارد ۰-۰
زمونه پشم ریزان شده ۰-۰
(07-02-2021، 22:21)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارهههههههههه32
تو که عاشقش بودی؟! Telegh_01
قبل ویرایشت دیدمش Telegh_01
سوتی سوتی تا کی سوتی؟!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان