امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 256))

(09-08-2015، 19:57)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدرش کیه ؟

نمیدونم :|

D:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(09-08-2015، 19:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احضار شدگان نی؟.-.

نه .. رمـان احضار !

__

میگم من پاک کردم پ.خ ـآمو !یه عکس بده بزاریم رو آواتارمون! /:

اونایی که از نوا گرفتمو بدم دوباره؟
یا پیدا کنم ؟
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ
(09-08-2015، 19:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:54)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:50)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی جد قبلا هم گفتن این ُ ؟  25r30
آرهـ مَدینهـ میگُفت؟ بهـ غَزل علاقهـ داری؟ تو صندلی داغ! :||
نیشــتو ببِند میدونمـ چقدر اَز خُداخواستهـ ای! 

ببمد باو ..  25r30

من باردارمـ :V !
.______________________________________________________.
دُخترهـ پُررو! -__-
اینجوریهـ باشهـ نشونت میدمـ -_- ._.
چَند ماهشهـ؟

نشونم بده .__. ..

پررو خودتی من باهوشم ! -_-

سه یا چهار ماهشه ._. ..
نشــون بِدمـ؟ ._.
کیــمیا خواهر مَن عَزیز من نمیمُردی اگهـ نمیگفتی اگهـ دربارهـ غَزل حرف نمیزدی!-___-
شوهرت کیست؟ بی غیرتهـ هرکیهـ! .-.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
159
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ๒lคςк ๔єค๔ ، ( lιεβ )
(09-08-2015، 19:57)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احضار شدگان نی؟.-.

نه .. رمـان احضار !

__

میگم من پاک کردم پ.خ ـآمو !یه عکس بده بزاریم رو آواتارمون! /:

اونایی که از نوا گرفتمو بدم دوباره؟
یا پیدا کنم ؟

اونایی که از نوا گرفته بودی عالی بودن ! 2 تا عکس بودن کُپی هم بودن ولی لباساشون فرق داشت وگرنه هردوتاشون از بالا گرفته شده بودن ! یکیش ُ تو بزار یکیشو من ! ؟ (:
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ
تُف:|‎
.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ( lιεβ )
(09-08-2015، 19:58)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:54)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:50)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرهـ مَدینهـ میگُفت؟ بهـ غَزل علاقهـ داری؟ تو صندلی داغ! :||
نیشــتو ببِند میدونمـ چقدر اَز خُداخواستهـ ای! 

ببمد باو ..  25r30

من باردارمـ :V !
.______________________________________________________.
دُخترهـ پُررو! -__-
اینجوریهـ باشهـ نشونت میدمـ -_- ._.
چَند ماهشهـ؟

نشونم بده .__. ..

پررو خودتی من باهوشم ! -_-

سه یا چهار ماهشه ._. ..
نشــون بِدمـ؟ ._.
کیــمیا خواهر مَن عَزیز من نمیمُردی اگهـ نمیگفتی اگهـ دربارهـ غَزل حرف نمیزدی!-___-
شوهرت کیست؟ بی غیرتهـ هرکیهـ! .-.
چرا پای منو میکشی وسط؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) 157

سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-08-2015، 19:58)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

159

راز .. روز .. ریز .. رز .. رزی :| !
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Mason
(09-08-2015، 19:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:57)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدرش کیه ؟

D:

چجور مادری هستی تو |:
گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) 157

سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، ḲℑℳℐÅ
(09-08-2015، 19:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تُف:|‎

یکم با خواهرت حرف بزن بیشور /: !

(09-08-2015، 20:00)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2015، 19:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدرش کیه ؟

D:

چجور مادری هستی تو |:

نمیدونم ولی واقعنی حالت تهوع دارم ! :/
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ḲℑℳℐÅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان