امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195

(22-08-2014، 0:41)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 0:39)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 0:37)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 0:33)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 0:32)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارك شما..
داداشي داستان داره...لدفا به كسي نگوو..
فردا پاركي بحرفيم؟

are biya delamam vasat tang shodeo_O

باشه..

farda saat 7/5 ina biya to parkam
باشه..
از شباهتتون فهمیدم که تو نسبتی با گاوآهن داری !
اومدی ، زندگیمو شخم زدی ، زیر و رو کردی رفتی …
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195 158

آگهی
(22-08-2014، 0:39)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 0:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفتم بخوابم (:* !

شب خوش (:* ! ._.*

manam beram bekhabam in ghad sepas migiram aجya?
شب به خیر علی !
شب به خیر آرشام 
شب به خیر مهدی 
شب به خیر اسمی !!!
شب به خیر ...؟-___-
شب به خیر همتون
اینم یکی از روش های سپآس گیری :V
 سپاس شده توسط ρяіηcεss~Αιοηε ، ~Mahnaz~ ، mahdi0191 ، Jack Daniel'ѕ
جدی ؟

چ جالب

من بخواطر انجمن پیک پیکو نیومدم اینجا

حسرت زیادی میخورم براش

ارزش نداشت ..

ولی خب ول کرد رف دیگه -_-
(22-08-2014، 0:43)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

ثابت کن …!
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(22-08-2014، 0:43)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

agha pesar khab nadari nesfeshabiii

سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(22-08-2014، 0:44)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

ثابت کن …!

بـآید بد دهن شم P:

(22-08-2014، 0:45)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

نه . !
 سپاس شده توسط mahdi0191 ، Y.a.S.a.M.i.N
(22-08-2014، 0:44)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

ثابت کن …!

ali alan mikeshe payin rangit mikonehaaa :-V

(22-08-2014، 0:46)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

ثابت کن …!

بـآید بد دهن شم P:

(22-08-2014، 0:45)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

نه . !

nadari dg chikaret konim:-|

سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Jack Daniel'ѕ ، Y.a.S.a.M.i.N ، Esmi
بخیر !!! 
به خیر ؟؟-___-
به هر حآل بازم شبتون بخیر ، به خیر !!:||||
حالم زیآد خوب نیس
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Jack Daniel'ѕ
(22-08-2014، 0:46)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

ثابت کن …!

ali alan mikeshe payin rangit mikonehaaa :-V

(22-08-2014، 0:46)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شـآیـآنم ._.

ثابت کن …!

بـآید بد دهن شم P:

من شـآیـآنم ._.

نه . !

nadari dg chikaret konim:-|

خوبی دآآش ^0^
._.
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N
خدافظ همگي!Blush
از شباهتتون فهمیدم که تو نسبتی با گاوآهن داری !
اومدی ، زندگیمو شخم زدی ، زیر و رو کردی رفتی …

سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Y.a.S.a.M.i.N ، mahdi0191

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان