امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

(20-09-2020، 22:12)god safe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 22:08)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو کیستی؟/:

وی آمده است اکانت اصلی‌اش را پس بگیرد و بعد گمشه بره تو اون اکانتش

من اومدم که نرم ..

خودت کیستی؟/:
غزل؟/:

(20-09-2020، 22:15)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مد شده اکانت جدید زدن و بعد بگن اکانت قبلی رمزش یادم رفته؟

ظریف و شکننده بود=vVv
واترکاند(؛
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
احساس سفر در زمان کردن، کردم !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
این ۱۰ روز نمی خواد بگذره نه شایدم ۸ روز یا ۷ روز|:

(20-09-2020، 22:22)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احساس سفر در زمان کردن، کردم !

ای کاش می شد واقعا در زمان سفر کرد و برنگشت!موند تو همون گذشته و دیگه بزرگ نشد تا با واقیعت های شوم زندگی رو به رو شد!/:

ِآناهید/: جمله ای ناگهانی|:
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
به سفر در زمان اعتقاد داربد ؟
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(20-09-2020، 22:27)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سفر در زمان اعتقاد داربد ؟

من به مهاجرت به زمان گذشته علاقه دارم|:

امیر میلاد=دروغ میگه/:

-

@▪неизвестный▪

دوشواره ای بی ادب کجایی/:
 سپاس شده توسط جاویدم
@чернаяЛуна

آدامس موزی بی ادب تو کجایی/:
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
(20-09-2020، 21:56)god safe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 21:45)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 21:43)god safe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 21:28)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 21:26)god safe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبهههکککاااااارررررر ملت به کاکتوس نیاز نعررررننن :|

هزاربار گفت کاکتوس بذارم؟؟ گفتم نه نذار
میلیون بار گفت کاکتوس بذارم؟ میگم نه نذار
ور میداره داستان ترین و خاردار ترین کاکتوسو میذارههههه

چرا نمیمیره ؟
شاید معروف شه ..
استعداد داره ؟
زنده بمونه شاید حروم شه !

مرگ آرزومه. از این که نمیرم میترسم

مرگ همیشه باهاته ، پشت اون خنده‌هاته !

شاید توی زندگیمم له شدم ولی تموم میشه با خنده
ناشناس
حوصلممم سررفت
(20-09-2020، 22:15)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مد شده اکانت جدید زدن و بعد بگن اکانت قبلی رمزش یادم رفته؟

یه چیزی فراتر از اون D:
اقا صابر به هرکسی اعتماد نمیکنه ، نیازه خودمون باشیم و تایید کنه .
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، Emmɑ
هر اکانت صاحاب داره پس اقا صابر به هیچکسی اعتماد نمیکنه
حالا رها مجبور شد اکانت زد شماها دیگ خز نکنید اینکارو :|

نه به قبلناکه انقدر سخت میگرفتن طرف بعد پنج سال میومد یادش میرفت رمزشو اکانت میزد سریع بن میکردن صبرم نمیکردن شاید طرف اومده موز برداره بره ن به الان ک زرتی زرتی اکانت میزنن:/
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان