امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭

(06-08-2013، 21:30)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه از خواب پاشدم چهقدر خوابم میادfishing
الان مامان من بود میگفت:
میزاشتی چشات باز شه بعد میشستی پای اون لعنتی...Sleepy
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط ICe Angele ، parmida.a
آگهی
(06-08-2013، 21:25)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:20)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا به طرفدارای وان دایرکشن دایرکشنر میگن
از جکسون و انریکه شاخ تر که نداریم!!!
طرفداراشون همون طرفدارن:/
 داریم دیگه.وان دایرکشن
(06-08-2013، 21:31)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:30)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مامان من بود میگفت:
اصن به خاطر همین لعنتی از خواب پاشدم fishing

(:  ......  nobody  is  #perfect
 سپاس شده توسط sjmmc ، ღSηow Princessღ
(06-08-2013، 21:29)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:25)jhonny1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:22)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:16)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=89068  این یارو داره همینطوری تبلیغ میکنه بنش کنید

یکی واسه منم فرستادن!!!
بش فوش دادم:/
ینی اگه گزارش بده اخطار میگیرم؟

فعلا که طرف محروم شده
کاری نمیتونه بکنه

یکی دیگه بود.
hatef123 فک کنم این بود.
فرستاد بیاین شرایط نویسنده و مدیر شدن راحته!
منم گذاشتم تو کاسه ش!!!
یه جا مدیر شدم، فحش دادم به خودم دیگه به مدیریت فکر هم نکنم!

مهم نی..
برا منم اومده بود
وللش داش.....
هـــــعـــی پــــَری ..؟؟ ://
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
◮¤ گُـفـتُــــ~ـــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ C ُ پَنــ✉ــج ¤◭ 16
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، sjmmc ، ICe Angele
الــآنــ از دوســتـــآیِ مَــنـــ کِــیــآ ایــنــجـــآنـــ......؟!/
 سپاس شده توسط sjmmc
(06-08-2013، 21:32)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:31)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان مامان من بود میگفت:
اصن به خاطر همین لعنتی از خواب پاشدم fishing
من به خاطر این لعنتی خوابم نمیبره...Undecided
48 ساعته نخوابیدم...UndecidedSleepy
تفاوت ها را احساس کنید...Undecided
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط ICe Angele
جـــآنَـــمـــ.... نَـــفــَســـ؟HeartSleepy
(06-08-2013، 21:31)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:25)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2013، 21:20)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا به طرفدارای وان دایرکشن دایرکشنر میگن
از جکسون و انریکه شاخ تر که نداریم!!!
طرفداراشون همون طرفدارن:/
 داریم دیگه.وان دایرکشن

اره
مثه همین طرفدارای این دختره جاستین بیبر
اسم طرفداراش رو گذاشته بیلبرا!!!!!
همشون همین کارو میکنن
هی میگم یکی کمه امروز....Undecided
هنی کو؟؟ از ظهر که اومدم نبوده...Undecided
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط ICe Angele

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان