امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد ஜ۩۩ஜ184

(02-08-2014، 12:15)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:12)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی آواتــآرات زشته -ــ-

*ـــــــــــ*

خیلی ممنون لطف داری 
(02-08-2014، 12:13)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی 
آواتار بدم بهت میذآری ؟؟ ^ ـــــــــ <
الآن عوض می کنم Sad

با من بود
 سپاس شده توسط _PαяαиÐ_ ، Y.a.S.a.M.i.N
آگهی
(02-08-2014، 12:15)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:12)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی آواتــآرات زشته -ــ-

*ـــــــــــ*

خیلی ممنون لطف داری 
(02-08-2014، 12:13)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی 
الآن عوض می کنم Sad
عـه وا توهم اسمت علیه .ــــ.*! ?

با تو نبودم با اون یکــی علی بودم .ـــــ.*!!
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد ஜ۩۩ஜ184 162
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
(02-08-2014، 12:15)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:14)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:13)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز منو آرشام رو خونه راه ندادن
رفتیم خونه مجردی
چ حالی داد
غلط کردی :||

نه نه
انقد دلمون براتون تنگ شده بود

خآشوآلیس V: !!!
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women

علی آواتــآرات زشته -ــ-

*ـــــــــــ*

خیلی ممنون لطف داری 

علی 
الآن عوض می کنم Sad

بآ تو نبودم که :|
بآ علی خودم بودم ((:
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Aiden Pearce
(02-08-2014، 12:16)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی آواتــآرات زشته -ــ-

*ـــــــــــ*

خیلی ممنون لطف داری 

علی 
الآن عوض می کنم Sad

با من بود

خو خوبه امیدوار شدم
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Y.a.S.a.M.i.N
(02-08-2014، 12:16)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:14)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:13)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتیم خونه مجردی
چ حالی داد

یآسی بزنش {= !!!

دیشب پرتش کردم بیرون نیکی  :V
جآتون خآلی انقد حآل دآد!!
تنهآیی رفتم بیرون . دور دور !!

عآفرین V:

زن نباس شوور زلیل باشه *^-^*
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(02-08-2014، 12:16)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی ؟ 
دو نفری رفتین خونه مجردی چیکار ؟ 
بیشتر توضیح بده Big Grin

نماز مغرب و عشا رو خوندیم گرفتیم خوابیدیم
(02-08-2014، 12:18)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:16)Y.a.S.a.M.i.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 12:14)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتیم خونه مجردی
چ حالی داد

یآسی بزنش {= !!!

دیشب پرتش کردم بیرون نیکی  :V
جآتون خآلی انقد حآل دآد!!
تنهآیی رفتم بیرون . دور دور !!

عآفرین V:

زن نباس شوور زلیل باشه *^-^*
امآ دلم وا3ـش یه ذره شد نیکی .ـــــــــــــ.
حــوصلــم ته کشــیدcry girl

دیگــه هیچــی مث قبل نیســـcry girl

با همتون قهـــــــــــــــرمcry girl
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط [ niki ] ، TurK WolF
سلام ._.
 سپاس شده توسط [ niki ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان