امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ

دخملم...خوشملم... ^__^

ولشون کن بعضی از این پسرا خلن(((:
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، #marya# ، Dead Silence
آگهی
(25-06-2014، 15:18)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:16)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط با نویسندگی خوشبخت میشوم :|
نویسندگی کیه بگو ما هم باش اشنا شیم :V اخلاقش خوبه بریم خاسگاریش |:

مال خودمه(:

دیروز بهش اس دادم-_-

فوش بارونم کرد :|

بی ادبه یک مقدار=|
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، #marya# ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، Dead Silence
(25-06-2014، 15:16)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:13)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:11)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُکی زنه سروشه -_-

سروشو نخور :|
خـــآک وچوک |: چ جسارتا |:

نخور :|
 سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘
(25-06-2014، 15:16)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:14)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:13)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:11)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:09)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبختی=|

چرا همتون غرق در بدبختی هستید؟؟؟

با دخدر من بد حرف نزنیا#_#

خو من نذاشتمش بره:/

تو که میدونی من چرا غرق در بدبختی هستم

چون مدیری :|

جوک گفتی
چون دارم میرم مسافرت زوری

منو با جفتک هم نمیتونن از خونه بندازن بیرون :||

چ برسه بخوام برم مسافرت :|

درکت میکنم *-_-*

ولی خوب واس روحیه ی آدم خوبه بعضی وقتا سفر کردن .. ^_^
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، #marya# ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘
(25-06-2014، 15:19)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:18)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:16)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال خودمه(:

دیروز بهش اس دادم-_-

بی ادبه یک مقدار=|
میدونم کیو میگی |:
لامصب فقط به پارتی دارا پــآ میده :V
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، #marya#
(25-06-2014، 15:19)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه

کار خوبیِس(((:

پَ چرا منتظری؟؟؟

یا علی شروع کنo_o

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، Dead Silence
(25-06-2014، 15:20)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:16)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:13)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:11)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُکی زنه سروشه -_-

سروشو نخور :|
خـــآک وچوک |: چ جسارتا |:

نخور :|
عمت نخوره |:
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(25-06-2014، 15:21)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 15:19)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال خودمه(:

دیروز بهش اس دادم-_-

بی ادبه یک مقدار=|
میدونم کیو میگی |:

آره آره-_-

بهش گفتم خوشال میشم با هم آشنا شیم:|

گف تو کاربر عادی هستی-_-
(25-06-2014، 15:21)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال خودمه(:

دیروز بهش اس دادم-_-

بی ادبه یک مقدار=|
میدونم کیو میگی |:
تو که مدیری چرا جو میدیo_O
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
امیرحسین امروز سپاس نمیدی ب کسی ._.

چیه چیزی شده چرا ساکتی ؟ ._. :|

یکی گند زده ب اعصابت :|
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، † αƖιєη † ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان