امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه ۴۳4

(27-05-2021، 14:52)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 14:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهند وات چیه اون کیلو واته
25r3025r30
سهند واتساپ25r30

این داستان
حسام خشمگین میشود._.

بهت توضیحات کامل دادم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(27-05-2021، 14:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع
جالب شد
حالا بزار ما بگیم
یا عین دسته گل دخترتو میفرستی ور دل من
یا کل خاندان شمارو (اعم از باهار و ... ) رو طی دو عمل ریاضی اول ضرب و سپس تقسیم میکنم !

خب
حاااالا قشنگ شد
خیالت راحت موسی جون، اگه من ده هزار تا گربه داشتم یکیشونو دست تو نمیسپردم
حالا، ته تغاریم، دختر کوچولوم، پرنسس بابا، لالیپاپو بدم دست تو؟ 

بسم الله اگر حریف مایی، من ریاضیم ضعیفه، تمام زورایی که نزدی رو بزن ((: 
گفتگو آزاد | نُسخه ۴۳4 170
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق ، Prometheus ، *VENUS* ، *Aɴѕel* ، Mohlek
._.
منبرم تو کرنه اسمان محو شم._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
پدر ب این میگن
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
(27-05-2021، 13:59)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 13:39)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا دور گل D:

چون کولوناعه Big Grin
عا اوک D:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
(27-05-2021، 15:04)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 13:59)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون کولوناعه Big Grin
عا اوک D:
اوهوممم

چطور مطوری شما؟
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(27-05-2021، 14:22)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 1:05)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه پیداش کنم._.
ببم؟

چجوری یه مرحله زودتر انجامش دادی؟
ببم دیگه!
والا خودمم نمیدونم ._.
ببم هوم
*سرچ
هوممم من کجام شبیه پوشکه بچه س؟

(27-05-2021، 15:07)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 15:04)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عا اوک D:
اوهوممم

چطور مطوری شما؟
به خوبیت والا خوبیم -.-
تو چی؟
 سپاس شده توسط shghyegh ، ▪неизвестный▪
(27-05-2021، 15:07)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 14:22)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری یه مرحله زودتر انجامش دادی؟
ببم دیگه!
والا خودمم نمیدونم ._.
ببم هوم
*سرچ
هوممم من کجام شبیه پوشکه بچه س؟

(27-05-2021، 15:07)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوممم

چطور مطوری شما؟
به خوبیت والا خوبیم -.-
تو چی؟
خداروشکر ♡

منم بد نیستم از درسا چخبر حال میکنین؟ Big Grin
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(27-05-2021، 14:46)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 12:20)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشتی
پرنسس بابارو میخوام
جهیزیه و ایناش رو هم چند ؟ vv:

خب
ببین 
از اون جایی که من خیلی دموکراتم و باهار @*VENUS* (مامان ملیکا، ملکه مادر) هم در جریانه،
میخوام بهت حق انتخاب بدم.

1- از امروز شروع کنی به راه رفتن به سمت شمال، 2 روز بهت جاده خدا میدم، برو فقط سعی کن برسی به روسیه به هر قیمتی که شده، بری پیش مافیای روسیه که با من چپ افتادن چند ساله. تا دستم بهت نرسه. ((:
2- خودت با خودت مثل بابای بابک خرمدین رفتار کنی ((((:
3- برای اولین سفر آزمایشی و بدون برگشت اسپیس ایکس به مریخ ثبت نام کنی و بری. 
4- اعزازی رو با یه چاقوی کند میفرستم روت نقاشی کنه (((((((::::
5- 40 کیلو شیشه رو واسم ببری سنگاپور، منم هم مزدتو میدم بهت، هم ولت میکنم ((: 
6- بدون وسایل توی فنس شیرای هاکونامیپاکا ولت کنم (((: 

راستی
کالا انگاری زنان، نادیده گرفتن نظرات و احساساتشون و قس علی هذا قابل قبول نیست 
مطمئنم که آخرین بارت بوده که چنین حرفی زدی ((((: 

Awwww
بالاخره اومدی *-*
اینا اذیتم میکردن .-.
 سپاس شده توسط shghyegh ، *Aɴѕel* ، esiesi
(27-05-2021، 14:56)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2021، 14:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع
جالب شد
حالا بزار ما بگیم
یا عین دسته گل دخترتو میفرستی ور دل من
یا کل خاندان شمارو (اعم از باهار و ... ) رو طی دو عمل ریاضی اول ضرب و سپس تقسیم میکنم !

خب
حاااالا قشنگ شد
خیالت راحت موسی جون، اگه من ده هزار تا گربه داشتم یکیشونو دست تو نمیسپردم
حالا، ته تغاریم، دختر کوچولوم، پرنسس بابا، لالیپاپو بدم دست تو؟ 

بسم الله اگر حریف مایی، من ریاضیم ضعیفه، تمام زورایی که نزدی رو بزن ((: 

احسان داداش با اینده این دوتا جوون بازی نکن....حسام ماشالله هم خوشتیپه و هم وضع مالش خوبه...ملیکاهم که دوسش داره...حسام یه خونه تو لندنم داره لو نداده...میخواسته ریا نشه

به خاطر ریش سفید من بزار یه مدت نامزد باشن تاکه ببینیم چی میشه خدا بزرگه..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان