امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱

(26-03-2020، 20:01)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:59)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:58)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من جدیدم.

سلام اره میدونیم تو جدیدی  Big Grin

از اشناییت خوشوقتم Heart
مرسی جونم منم خوشوقتم از دیدار با شما. Big Grin  Big Grin  Heart  Heart  Tongue

Heart Heart

چند سالته؟ Huh
مغـرور نیستـَـم!
وَلـے لُــزومـے نَداره با هـَمـه مِهـربون باشـَـم خـُبـ ?!
آگهی
(26-03-2020، 19:58)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من جدیدم.

سلام خوش اومدی Smile khosh
 سپاس شده توسط setayesh-
(26-03-2020، 20:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:55)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:53)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:52)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا تو ازش خبر نداری؟؟؟؟؟

همیشه باهم حرف میزنیم
دیشبم اینجا حرف زدیم خوب بود حالش
ولی امروز اصن وقت نشد crying  crying  crying  crying

Undecided یعنی امروز باهاش اصلا حرف نزدی

نه
همون دوکلمه اینجا فقط... Sad

(26-03-2020، 19:55)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:53)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:52)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه باهم حرف میزنیم

نکنه امروز چیزیش شده؟ crying  crying

مهسا من دلم شور میزنه
نگرانشم crying

خدا نکنه Sad

وایی منممممممم crying  crying  crying  crying  crying

مهسا ته دلم خالی شده میترسم چیزیش شده باشه crying
همش سراغتو میگرفت اینجاهم زیاد حرف نزد crying
مغـرور نیستـَـم!

سلام.
من جدیدم.

سلام
خوش اومدی ((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
(26-03-2020، 20:02)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 20:01)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:59)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من جدیدم.

از اشناییت خوشوقتم Heart

Heart  Heart

چند سالته؟ Huh
ببخشیدا شما که تازه واردی بادید جیک پوکه همرو دراری
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱ 172

(26-03-2020، 20:03)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 20:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 19:55)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه باهم حرف میزنیم

Undecided یعنی امروز باهاش اصلا حرف نزدی

نه
همون دوکلمه اینجا فقط... Sad

(26-03-2020، 19:55)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیشه باهم حرف میزنیم

نکنه امروز چیزیش شده؟ crying  crying

مهسا من دلم شور میزنه
نگرانشم crying

خدا نکنه Sad

وایی منممممممم crying  crying  crying  crying  crying

مهسا ته دلم خالی شده میترسم چیزیش شده باشه  crying
همش سراغتو میگرفت اینجاهم زیاد حرف نزد crying

شمارشو هم ندارم بزنگممممم crying crying crying crying crying
ایشالا چیزی نشده Sad crying
بروبچ شب پرتغالی:ngh:بای بای

مهسا دستت نکنه برا عکس
پذیرفت معلمم Rolleyes
@m.h.sa
 سپاس شده توسط setayesh-

سلام.
من جدیدم.
سلام من قدیمیه اینام کمک می خوای
123::
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۱ 172

(26-03-2020، 20:04)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2020، 20:02)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من جدیدم.

از اشناییت خوشوقتم Heart

Heart  Heart

چند سالته؟ Huh
ببخشیدا  شما که تازه واردی  بادید  جیک پوکه  همرو  دراری

من از تو پرسیدم فضول Angry Angry
Angry Angry
بعدشم به تو هیچ ربطی نداره
سرت به کار خودت باشه Big Grin
مغـرور نیستـَـم!
(26-03-2020، 20:05)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بروبچ شب پرتغالی:ngh:بای بای

مهسا دستت نکنه برا عکس
پذیرفت معلمم Rolleyes
@m.h.sa

شبت بخیر عزیزم

خداروشکر Heart
 سپاس شده توسط setayesh-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان