امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـــپ و گــُـفـتــُـگـو ~~> [ 72 ]

مهشید شماره روژی رو داری؟
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
آگهی
ســ...
گـــپ و گــُـفـتــُـگـو ~~> [ 72 ] 173
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Adl!g+
(24-01-2014، 10:29)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:26)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:24)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمم نیایشع

بیتا عزیزم(:

مهشید نسترن برگشته باهاش صحبت کردم
منتظرتع

بهــ بهــ آبجی نیایش خودعم:|
میدونم اجی میدونم
مرسیـــــــــــــــــــ

مهشید عزیزم
باهاش صحبت کردم گف دیگه نمیره
(:
حالا فقط مونده از دل روژی در بیارم

رژی>________<
من اخر سر نغهمیدم چی کار کردم؟؟:|
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
(24-01-2014، 10:31)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:27)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبر مدیر mkn
یا اقا ماکان این اخطار ما چندم میرهDodgy

تاریخ داره مشخصه دیگه !
چرا اعصبانی میشی حتماً یه دلیل داشت که از ماکان اخطار گرفتی !
به منم اخطار داد ولی منطقی بود پس حق اعصبانی شدنو و اعتراض و نداشتم Exclamation

اقای نوه رسول الله لا gfTongue
من بخاطر گفتن لنگی اخطار گرفتم این حقمهSmile
(24-01-2014، 10:30)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:29)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرناز متولد چه ماهی هستی؟

آذر Big GrinBig GrinBig Grin

ازت بزرگ ترمAngel
دو ماه(:
من مهرم
(24-01-2014، 10:31)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:27)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبر مدیر mkn
یا اقا ماکان این اخطار ما چندم میرهDodgy

تاریخ داره مشخصه دیگه !
چرا اعصبانی میشی حتماً یه دلیل داشت که از ماکان اخطار گرفتی !
به منم اخطار داد ولی منطقی بود پس حق اعصبانی شدنو و اعتراض و نداشتم Exclamation

منکه اخطار تورو ورداشتم دادا-__-
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، MR.FARZAM
(24-01-2014، 10:29)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:27)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:25)بیتا خانومی* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:20)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:17)بیتا خانومی* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب خوب.راستی کارنامه هاتون رو دادن؟Big GrinBig GrinBig Grin

اره ولی بابام یادش رفت بگیرهBig GrinBig Grin
چندمی؟فرناز

راستشو بگم؟
توپروفایلم چرت نوشتم
13 سالمه . ششمم

(24-01-2014، 10:27)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:25)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:20)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم:|
سلام:|
من اواتارم خوبع؟عایا؟

سلام
اواتارت عالیهBig Grin

عه واه:|
والاع:|
میدونم میدونمBig GrinTongue
اعتماد به نفست توحلقم

من نمدونم این اعتماد به نفس من جاع ندارع هعی تو دهن این و اونه والاع:|
مهشیدم یو؟Tongue

خوبه خودتم میدونی
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(24-01-2014، 10:32)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:26)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:24)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمم نیایشع

بیتا عزیزم(:

مهشید نسترن برگشته باهاش صحبت کردم
منتظرتع

بهــ بهــ آبجی نیایش خودعم:|
میدونم اجی میدونم
مرسیـــــــــــــــــــ

مهشید عزیزم
باهاش صحبت کردم گف دیگه نمیره
(:
حالا فقط مونده از دل روژی در بیارم

رژی>________<
من اخر سر نغهمیدم چی کار کردم؟؟:|

چی؟؟؟؟
شمار شو داری باید برم منت کشیAngel
احمد رضا دیگه چه خبر داداWink
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(24-01-2014، 10:32)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:26)M.K.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2014، 10:22)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم ! Shy

خوش اومدی داداگـــپ و گــُـفـتــُـگـو ~~> [ 72 ] 173

اقا ماکان میشه یک سوال از شما بپرسم ؟؟؟؟؟؟؟

صد البته -__-
بفرما -__-
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان