امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195

(22-08-2014، 11:17)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 11:11)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 11:06)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 11:04)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هویج گیر نمیـاد تو این روزه جمعه که 200 تا سوپرمارکت رفتم . فقط ماست و نوشابه گرفتم اومدم !_!

من برم زنگ بزنم به پسرعموم بریم دریـا . هوا هم گرمه دریـا میچسبه .

^_^

فعلا.

خونتون کجآس *_* آخرین بآری که رفتم شمآل یه پسره لب دریآ مث کنه چسبیده بود بم *_*

مازندران --◄ ساری --◄ بهشهر --◄ رستمکـلا--◄. 3 راه زاغمرز --◄ طرح تفریحی مروارید نکـای (4 تومن بده بیـا تو)

بعد اون جا یه قطار داره تو شهره بازیش . --◄ صاحبش رفیقمونه . ما اونجا نشستیم قلیون 2سیب میکشیم . Angel

منتظر شمـآ هستیم . Angel

متشکرم ولی به لطف پسر همشهریتون دیگه نمیخوام بیام شمال

آورین . هنـوز بچــه های منطقه مـآ رو نشنـاختی .

همشون کـ*خلن . چند شب پیش تو دعوا با ماشین از رو پسره رفتن . 7-8 بار از روش رفتن . گوشت چرخ کرده شد:hiccp:

از احمد سوال کن . بچـه های اینجـا چطورین قشنگـــ بهت توضیح میده . Angel

دنیـا مازندران نیـا . یا اگه اومدی با بزرگترت بیـا . 2- اگرم درخواستی داشتی به نفعته قبول کنی . 497

[ شوخی : دارم میترسونمت }
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
آگهی
(22-08-2014، 11:21)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوونتم عشقم تو بآید مآل من بشی مآل من بآشی ._.
اوففففذیه دفعه جو میاد سراغت ناجورا ^___^

:!
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195 177
 سپاس شده توسط mahdi0191 ، ~Hichkas~ ، ◄Iяαи►
(22-08-2014، 11:21)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوونتم عشقم تو بآید مآل من بشی مآل من بآشی ._.

بـا کی بودی !؟ Angel
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
سلام
جواب سلام واجبه

سپاس شده توسط mahdi0191 ، ~Hichkas~
slm :-X

(22-08-2014، 11:17)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرمتا شکسته شد نه سلامی نه سپاسی !___!

هیمممممممم(:

اره هههه

(22-08-2014، 11:23)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 11:17)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 11:11)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 11:06)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 11:04)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هویج گیر نمیـاد تو این روزه جمعه که 200 تا سوپرمارکت رفتم . فقط ماست و نوشابه گرفتم اومدم !_!

من برم زنگ بزنم به پسرعموم بریم دریـا . هوا هم گرمه دریـا میچسبه .

^_^

فعلا.

خونتون کجآس *_* آخرین بآری که رفتم شمآل یه پسره لب دریآ مث کنه چسبیده بود بم *_*

مازندران --◄ ساری --◄ بهشهر --◄ رستمکـلا--◄. 3 راه زاغمرز --◄ طرح تفریحی مروارید نکـای (4 تومن بده بیـا تو)

بعد اون جا یه قطار داره تو شهره بازیش . --◄ صاحبش رفیقمونه . ما اونجا نشستیم قلیون 2سیب میکشیم . Angel

منتظر شمـآ هستیم . Angel

متشکرم ولی به لطف پسر همشهریتون دیگه نمیخوام بیام شمال

آورین . هنـوز بچــه های منطقه مـآ رو نشنـاختی .

همشون کـ*خلن . چند شب پیش تو دعوا با ماشین از رو پسره رفتن . 7-8 بار از روش رفتن . گوشت چرخ کرده شد:hiccp:

از احمد سوال کن . بچـه های اینجـا چطورین قشنگـــ بهت توضیح میده . Angel

دنیـا مازندران نیـا . یا اگه اومدی با بزرگترت بیـا . 2- اگرم درخواستی داشتی به نفعته قبول کنی . 497

[ شوخی : دارم میترسونمت }

نمیخوام ممد هست ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ~Hichkas~
(22-08-2014، 11:25)کلوپاترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
جواب سلام واجبه

سلوم .

دلآرام ! کدوم دلارام ؟!

چیزه احمد ؟! Angel
(22-08-2014، 11:25)کلوپاترا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
جواب سلام واجبه

cheghad ashnayi shoma? o_O

علیک ههه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان