امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه در طول عید

(27-03-2015، 20:54)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا همـ دیگه زیادی خرن :|

والا منمـ دوسش داشتمـ .. :|

امــا نه اینطوری =|||

هنوزمـ همچین ادمایی هستن؟ :/
.
.
.
.
.
حالا در موارد دیگه خودمـ از همه بدترمـ آ.. =||

خر نیستن عآشقن :|
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط ERF@N ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Interstellar
آگهی
(27-03-2015، 20:55)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:53)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:50)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:48)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:45)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی گفتی من روانیم
میرم ب نایل مییییگم :"(

دوست عزیز من الان لندنم خونه همسر گرانقدرم توهم دیگر چیست؟-_-

××
یاسمین ب اون شوورت بگو ک اگع ی بار دیگع بت رو بده و تو باز بیای ب عزیزترینم اهانت کنی من میدونم با اووووون >_<
آخه کجای این موجود دوست دآشتنی مغروره :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/t7clyzrai9kim2g76xh7.gif
شوورت ^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/puhz7qfkseiwbwocjlev.gif

خو رآست میگم دیگه نآیل جوجه طلآیی (:
اگع نایلِ من جوجه طلاییه پس زین تو هم خروسه ._.*

ببین به خآطر زینم چیکآرآ کردن :|
http://www.8pic.ir/images/atg7b3sisjow6q2gnhbx.gif
خدایا ی عقل سالم ب اینا بدع یه خونه و ماشین و پول ب من و نایلم -_-
متاسفانه عقل سالم تو سره منه دیگه نمیتونه جای دیگه استفاده بشه! 
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Interstellar ، an idiot
(27-03-2015، 20:54)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام کاربرا:|

اهورا تازگیا خرخون شدی ..

کم پیدایی
دس رو دلم نزار سحر
کمتر از س چهار ماه دیه کنکوره
من مصلن باس بشینم درس بخونم ولی جدیدا عشق لش شدم(=
:|
http://dl.akskhor.ir/uploads1/bdd52ecb45c5296e5dec315102c7c5f4fb7e8e15665b524108afcb9ee1c1c799.jpg
 سپاس شده توسط Faust ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Navisa. ، an idiot
(27-03-2015، 20:55)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نآیل غذآ رو ترجیح میده (:
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ERF@N
(27-03-2015، 20:56)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:54)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امــا نه اینطوری =|||

.
.
.
.
.

خر نیستن عآشقن :|

لایک داری زن زین (:
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

گفتگوی آزاد نسخه در طول عید 183
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، ERF@N ، Interstellar
(27-03-2015، 20:53)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:51)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:46)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لپ تاپم ویروسی شده
همش یه سایت خرابو باز میکنه ._.

من بدبخت -_-

شانس نباشد جان در عذاب است ( .. )
کامپیوترت از دست خودت ویروسی شده! داره خودکشی می کنه.. 

جالبه فقطم تو فلش اینطور میشه ..!

هیییم ._.

عرفان فک کنم مشکل از توئه
آره به من که میرسه اخطار میده خطر دیدن یک فرد عاقل! 

اره به خاطر همین
با اخطارش چندتا عکس **** هم میاره ..

الان بابام بیاد من چه غلطی کنم !
 سپاس شده توسط ERF@N ، Faust ، an idiot ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(27-03-2015، 20:51)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:50)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم برگ چغندر  cry girl

نفس منـــی

ســــــــلــامـ ^_^

:/

من نفست نبودم ؟ خوبه هنو نرفتم آ :|

(27-03-2015، 20:53)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:50)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:48)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2015، 20:45)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی گفتی من روانیم
میرم ب نایل مییییگم :"(

دوست عزیز من الان لندنم خونه همسر گرانقدرم توهم دیگر چیست؟-_-

××
یاسمین ب اون شوورت بگو ک اگع ی بار دیگع بت رو بده و تو باز بیای ب عزیزترینم اهانت کنی من میدونم با اووووون >_<
آخه کجای این موجود دوست دآشتنی مغروره :|
http://8pic.ir/images/t7clyzrai9kim2g76xh7.gif
شوورت ^_^
http://8pic.ir/images/puhz7qfkseiwbwocjlev.gif

خو رآست میگم دیگه نآیل جوجه طلآیی (:
اگع نایلِ من جوجه طلاییه پس زین تو هم خروسه ._.*

ببین به خآطر زینم چیکآرآ کردن :|
http://www.8pic.ir/images/atg7b3sisjow6q2gnhbx.gif

امــا نه اینطوری =|||

.
.
.
.
.

انقد دلم میخوآد لوت بدم ^_^ خیلی کیف میده ^_^
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، ERF@N ، Interstellar ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آقای مدیر._.این فکر کنم خلافه قوانینه._.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=216985
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ERF@N
سَلآمینُ گوگولیآ !! ^_^

بیآین بغلَمـ گُل گُلیآ !! :bighug:
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Faust ، ERF@N ، Navisa. ، an idiot
(27-03-2015، 20:57)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نآیل غذآ رو ترجیح میده (:

خب وقتی پول باشه غذا هم حتما هس

اصن من 24ساعته در اختیار نایلم >_<

هرچی گف من عمل میکنم >_<

بس ک عشق اصتند ایشون (:
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

گفتگوی آزاد نسخه در طول عید 183
 سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان