امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(27-10-2020، 22:04)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 21:59)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که این طوری نبودی تا جایی که من یادمه25r30
انتظار داشتم دلتون شاد شه نکه زبون وا شه اظهار فضل هم کنید 

علی آقا ..!
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، *Aɴѕel*
آگهی
(27-10-2020، 21:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست هم جنس گرایی دادم(:
معلوم شد همجنس گراممم(((((:

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Run

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(27-10-2020، 22:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:01)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحثو خانوادگی نکن!'-_-

اه اه زشته
ولی من رفتنی ام=v

چه غلطا ! .__.
کجا به سلامتی؟ اروم برو وایستا منم بیام !

اِه
اِه
من تو رو با خودم نمیبرم
تا باید ازدواج کنی
تشکیل خانواده بدی
بچه بیای
اگه بچت دختر بود اسمشو بزاز
نسترن^.^

(27-10-2020، 22:05)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 21:35)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست هم جنس گرایی دادم(:

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

Run

Lol
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(27-10-2020، 22:05)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست هم جنس گرایی دادم(:

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

Run

Lolllll
(27-10-2020، 22:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:04)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتظار داشتم دلتون شاد شه نکه زبون وا شه اظهار فضل هم کنید 

علی آقا ..!
بیب بیب D:
 سپاس شده توسط *VENUS*
(27-10-2020، 22:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه غلطا ! .__.
کجا به سلامتی؟ اروم برو وایستا منم بیام !

اِه
اِه
من تو رو با خودم نمیبرم
تا باید ازدواج کنی
تشکیل خانواده بدی
بچه بیای
نسترن^.^

@"ʀօʍɨʀ"
@*VENUS*

Run

Lol
مگه قول ندادی همیشه با هم باشیم ما؟ T_T
زنیکه !
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(27-10-2020، 22:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِه
اِه
من تو رو با خودم نمیبرم
تا باید ازدواج کنی
تشکیل خانواده بدی
بچه بیای
نسترن^.^

Lol
زنیکه !

چرا دادم
باش باش پیشت میمونم
عروسیت چی بپوشم؟(:
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(27-10-2020، 22:06)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی آقا ..!
بیب بیب D:

چرا امروز هر چی ادت کردم join نشدی ؟!

(27-10-2020، 22:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنیکه !

چرا دادم
باش باش پیشت میمونم
عروسیت چی بپوشم؟(:

اول شوهر لازمه دختر جان lol
بذار اول شوهرو پیدا کنم
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، *Aɴѕel*
(27-10-2020، 22:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:06)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیب بیب D:

اتفاقا منم ادت کردم گفتم ببین تورو خدا اینم خودشو گرفت (با خودم گفتم چرا نمیشه یه آدم پیدا شه دوروز بعد آشنایی نزنه تو ذوقت) Telegh_01
 سپاس شده توسط *VENUS*
(27-10-2020، 22:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 22:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا منم ادت کردم گفتم ببین تورو خدا اینم خودشو گرفت (با خودم گفتم چرا نمیشه یه آدم پیدا شه دوروز بعد آشنایی نزنه تو ذوقت) Telegh_01

.___.

منو سینا کلی منتظرت موندیم.. نیومدی
مردک-__-

سینام دهن مارو سرویس کرد البته!
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان