امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

خدافظ ایمــی ^ــ^  |: ..!
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ198ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 186
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ~ُُBön َBáŠŦ~
آگهی
این رکسانا دو تا اَ پ.خ های منو جواب نداد >____<

خیلی مهمن اونا >____<

(29-08-2014، 10:54)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورآ سقَتَم کردی |||:

هان ؟ ._.
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(29-08-2014، 10:46)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریما رازتو به من نمیگی؟cry girl

بعدا بهت میگم.عصر شاید
(29-08-2014، 10:52)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 

سلام رها
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc
(29-08-2014، 10:54)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رکسانا دو تا اَ پ.خ های منو جواب نداد >____<

خیلی مهمن اونا >____<

(29-08-2014، 10:54)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورآ سقَتَم کردی |||:

هان ؟ ._.

اون سِقت این سَقَت |||:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط First Star
ســَقــَت ینی نــاکــار .ــ.

البته فک کنم |: ..!
[ !! .. αηd ]
 سپاس شده توسط First Star ، ◄Iяαи►
(29-08-2014، 10:56)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 10:52)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 

سلام رها
خوبي ؟!
 سپاس شده توسط an idiot
(29-08-2014، 10:56)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-08-2014، 10:46)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فریما رازتو به من نمیگی؟cry girl

بعدا بهت میگم.عصر شاید
باشه.
آها من از الان خدافسی کنم باهاتون ^_^

یه دفعه دیدی بی سرو صدا آف شدم نیومدم اصن :|
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، _PαяαиÐ_ ، ~ُُBön َBáŠŦ~
(29-08-2014، 10:57)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســَقــَت ینی نــاکــار .ــ.

البته فک کنم |: ..!

کآملا درسته |||:

(29-08-2014، 10:58)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها من از الان خدافسی کنم باهاتون ^_^

یه دفعه دیدی بی سرو صدا آف شدم نیومدم اصن :|

غلط کردی >_<*
 سپاس شده توسط _PαяαиÐ_ ، First Star
اون چیه که پشتش قرمزه روش سیــاهه تمــام سنگــاشم ریختــخ از بس خورده به زمـین -ـــ- ..!

خدایـا من چرا انقد بدبختم .ــ. ?!
[ !! .. αηd ]
 سپاس شده توسط First Star ، ◄Iяαи►

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان