امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕

(17-05-2020، 23:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:41)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:39)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:37)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جستجو زدم
فردا میام درستش می کنم

واقعا ممنون
فقط یه سوال منو بخشیدین؟
خواهش می کنم
انقدر برام مهم نبود که ناراحت شم
بیشتر عصبی بودم تا ناراحت
بازم ممنون ببخشید دیگه.

خودم اعصاب نداشتم نارحتیمو سر شما خالی کردم
عصر زنگ زده بودم خونه فهمیدم بابام موتورمو فروخته دیگه قاطی کرده بودم زده بودم به سیم اخر بازم ببخشید.

راستی به امشب رو دیر بخوابید توی 200 نسخه بعدی رو بزنید ممنون

البته هر جور راحتید

بازم شروع کردی
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، ρυяρℓє_ѕку ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
(17-05-2020، 23:43)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:42)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:38)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:36)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:34)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عروس ک من نیستم .. عروس عاقا محمده ..
اگرم قابل دونسته باشن و دعوتم کرده باشن ..
من اصلا ن گوشت گوسفندو میخورم ن کله پاچشو
نههههههه
من این همه پرورش اندام رفتم اخرش محمد منو بخره نمیخام.

من از کله پاچه متنفرم یعنی چندشم میشه
ولی گوشت گوسفند فقط نرمش برای کباب و قرمه سبزی

واا .. عاقا محمد ب این خوبی گوسفند عزیز!
خیلی هم دلت بخواد..
من اصلا هیچیشو نمیخورم
من فقط گوشتمو به هویجا میدم نه خرگوشا دندوناشون تیزه 14.

اوکی تو چی دوس داری رفیقت که عاشق ابنبات و کالباسه تو چی؟

فضول بی عدب Dodgy
چرا Sad15
@Tιɳα
I که پایه ش کجه انگار روی پاش خم شده باحاله D:
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، ßяɪcε ، ρυяρℓє_ѕку
(17-05-2020، 23:47)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:45)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:41)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:39)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:37)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جستجو زدم
فردا میام درستش می کنم

واقعا ممنون
فقط یه سوال منو بخشیدین؟
خواهش می کنم
انقدر برام مهم نبود که ناراحت شم
بیشتر عصبی بودم تا ناراحت
بازم ممنون ببخشید دیگه.

خودم اعصاب نداشتم نارحتیمو سر شما خالی کردم
عصر زنگ زده بودم خونه فهمیدم بابام موتورمو فروخته دیگه قاطی کرده بودم زده بودم به سیم اخر بازم ببخشید.

راستی به امشب رو دیر بخوابید توی 200 نسخه بعدی رو بزنید ممنون

البته هر جور راحتید

بازم شروع کردی
چیزه بدی گفتم Huh

ببخشید

هر وقت صلاح دونستید بزنید
(17-05-2020، 23:47)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم شروع کردی

Remember ..
Divert it !!
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، sober ، Sirvan10_a
(17-05-2020، 23:49)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم شروع کردی

Remember ..
Divert it !!

به موقع بود^^
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Jack Daniel'ѕ ، لــــــــــⓘلی ، Sirvan10_a
این نسخه زود تموم شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(17-05-2020، 23:54)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نسخه زود تموم شد

هنوز مونده که
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(17-05-2020، 23:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:54)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نسخه زود تموم شد

هنوز مونده که

داره تموم میشه دیگ Wink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط sober ، Sirvan10_a
(17-05-2020، 23:57)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 23:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نسخه زود تموم شد

هنوز مونده که

داره تموم میشه دیگ Wink

نسخه ها تموم میشن
آدما میرن و میان
ولی اینجا می مونه و خاطراتش^^
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان