امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 292 】

(13-08-2016، 12:16)minooooo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی داداش علی ببخشید اگه باعث ناراحتیت شدم منظور خاصی نداشتم

راجب ویسکی نظری داشتی ناراحت میشدم -_-
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Son of anarchy
آگهی
(13-08-2016، 12:17)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اولین مرحله هر دختری دیدی باید تخریبش کنی :|
سیگار میکشی ک ؟
الان بنم میکنه Big Grin

اصلا خنده نداشت :|
نه نه اصلا خنده دار نبود |:
هر کار میکنم نمیتونم حتی لبخند بزنم با این حرفت |: 
【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 292 】 191
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy
(13-08-2016، 12:14)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2016، 12:13)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باو من گوشه گیر نیستم :/
نمیشناسم کسیو آخه ، بیام چی بگم :||

علی هستم 
مدیر سابق |: 

اوکی :|
Before I pull this trigger
Your eyes vacant and stained
 سپاس شده توسط Faust ، Son of anarchy
(13-08-2016، 12:16)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2016، 12:14)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2016، 12:10)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ، مرسی ._.
شما خوبی ؟

فدا ((:

توئم اهل فیلم و سریالی ؟ 

آره ._.

من دیگه میشناسمت کاملاً ، خوشبختم ((:
 سپاس شده توسط Rioter
(13-08-2016، 12:16)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ._.

چی میبینی ؟ .-.

(13-08-2016، 12:18)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا خنده نداشت :|
نه نه اصلا خنده دار نبود |:
هر کار میکنم نمیتونم حتی لبخند بزنم با این حرفت |: 

نزن :|
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Son of anarchy
شلوغ شد 
بدرود همگی 
ن واستا بریم تا نسخه بعدی بعدش |:
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
(13-08-2016، 12:17)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2016، 12:13)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باو من گوشه گیر نیستم :/
نمیشناسم کسیو آخه ، بیام چی بگم :||

در اولین مرحله هر دختری دیدی باید تخریبش کنی :|
سیگار میکشی ک ؟
الان بنم میکنه Big Grin

والا من نمیدونم کدوما دخترن :|
نه ._.

(13-08-2016، 12:19)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2016، 12:14)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2016، 12:10)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ، مرسی ._.
شما خوبی ؟

فدا ((:

توئم اهل فیلم و سریالی ؟ 

آره ._.

من دیگه میشناسمت کاملاً ، خوشبختم ((:

همچنین !
اسمت چیه ؟ .-.
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Faust ، Son of anarchy
(13-08-2016، 12:19)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نزن :|

نمیزنم |: 
بخای هم نمیزنم |: 
اصن خنده نداشت |: 

(Aiden Pearce)
(13-08-2016، 12:19)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ._.

چی میبینی ؟ .-.
همه چی میبینم ._.
ولی بیشتر کمدی .
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Faust
(13-08-2016، 12:22)ill-Mind نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه چی میبینم ._.
ولی بیشتر کمدی .

فیلم های مستهجن ؟ ._. 
خیلی بی تربیتی اونارم نگا موکونی |: 

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy ، girl of chaos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان